Tento len 15 minútový prírodny recept nechá vaše fúzy zmiznúť navždy

Častým problémom u žien, ale aj mužov je nechcené ochlpenie.

Ženy sú v rozpakoch, pretože nechcené fúzy na tvári sa nikomu nepáčia, zatiaľ čo muži môžu byť v rozpakoch, pretože môžu mať prebytok chlpov na hrudi

Ženy s tmavou farbou vlasov majú obvykle trápne problémy s fúzami. Musia sa s tým vyrovnať veľmi opatrne. Holenie sa rozhodne neodporúča, pretože to môže spôsobiť popálenie od holiaceho strojčeka a nevzhľadné strnisko a depilačné krémy by mohli spôsobiť nerovnomerný pigment a podráždenie.

Pravdepodobne ste boli v salóne alebo kúpeľoch pre odstraňovanie chĺpkov a ošetrenie, ako je voskovanie, cukrenie alebo elektrolýzy. Náklady na tieto služby môžu byť naozaj vysoké a môžu byť veľmi bolestivé.

Takže tento článok je tu, aby vám pomohol! Budeme prezentovať domácu voskovaciu zmes pre trvalé odstránenie chĺpkov!

Potrebujete:

2 lyžice ovsených vločiek
2 lyžice medu
2 lyžice citrónovej šťavy

Príprava:

Po prvé, zmiešajte všetky ingrediencie. Potom naneste zmes na vopred očistenú plochu a rozotrite ju jemne krúživými pohybmi. Ponechajte voskovaciu zmes na dobu 15 minút. Potom, opláchnite s vlažnou vodou.

Je pravdepodobné, že všetky vaše nežiaduce ochlpenie zmizne asi za jeden mesiac, ak chcete, môžte zopakovať procedúru 2-3 krát týždenne. Vyskúšaj to teraz!

Tiez sa Vam moze pacit