2 lyžice denne tejto zmesi vám vyriešia problém vysokého krvného tlaku a cholesterolu

Jedna z najčastejších príčin vysokého krvného tlaku či zvýšeného cholesterolu v krvi je práve nezdravá strava a jej následná obezita, no existujú prírodné spôsoby ako sa týchto dvoch problémov zbaviť.

Je veľmi známe, že zvýšený cholesterol v krvi spôsobuje kvantum zdravotných problémov. Najčastejšie je to srdcová choroba, zvýšené riziko srdcového infarktu a mŕtvice, cukrovka…

Jedna z najčastejších príčin je nezdravá strava a obezita.

 

No ako sme už spomínali, existuje na to riešenie. Dnes vám prinášame jednoduchú, lacnú no zároveň efektívnu zmes ktorú ak budete užívať dvakrát do dňa v dlhodobom horizonte, nebudete mať takéto krvné problémy.

– 1 lyžica citrónovej šťavy

– 1 lyžica medu (použite plastovú alebo drevenú lyžičku, nie kovovú aby med nestratil svoje účinky)

– 1 kúsok nastrúhaného zázvoru

– 1 lyžica jablčného octu

Príprava a použitie

Vložte všetky ingrediencie do mixéra a mixujte dokým sa zo zmesi nestane homogénna hmota. Zmes následne ponechajte v chladničke na päť dní. Akonáhle je zmes hotová, začnite ju užívať ako liek, dvakrát do dňa. Pred raňajkami a pred večerou. Čoskoro si všimnete pozitívne zmeny čo sa týka vašej krvi.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit