Ako sa zbaviť bradavíc v pohodlí domova? Stačí jedna surovina, ktorú má doma úplne každý!

Bradavice. Ide o nepríjemnú formu kožného zdurenia. Príčinou je vírus – kožný papilóm. Môžu sa objaviť na celom povrchu tela. Vyskytujú sa však prevažne na miestach ako sú ruky a nohy…

 Podľa štúdií sú k bradaviciam viac náchylní ľudia s oslabeným imunitným systémom v porovnaní s ľuďmi odolnejšími. My vám dnes predstavíme príjemnú novinku, ako sa bradavíc zbaviť prírodným spôsobom!

Pomocou šupiek od banánov! Banány obsahujú prírodný cukor glukózu. Ďalej aj bohaté množstvo vlákniny. Banány majú preto schopnosť zvýšiť vašu telesnú energiu a posilniť tak celkové zdravie.

Banánová šupka zase na druhú stranu obsahuje mnoho výživných látok, ktoré sú prospešné pri liečení rôznych prejavov chorôb. V nasledujúcom videu uvidíte, ako si môžete vytvotřit jednoduchý banánový peeling, ktorý vám pomôže s odstránením vášho kožného výrastku kdekoľvek na tele!

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit