Alkalická voda zabíja rakovinu – takto jednoducho si ju pripravíte

Stupnica pH znamená „silu“ alebo „potenciál“ vodíka. Ide v podstate o logaritmickú stupnicu koncentrácie iónov vodíka v nejakom roztoku.

Číslo 7 znamená neutrálnu kyslosť. Každé číslo smerom dole predstavuje 10-násobok kyslosti predchádzajúceho stupňa. pH 3 znamená, že daný roztok je 10-krát kyslejší ako roztok s pH 4.

Smerom od 7 hore zasa platí, že sú roztoky s každým ďalším číslom 10-krát menej kyslé alebo, ako tomu zvykneme hovoriť, zásaditejšie.

Prirodzenou hodnotou pre našu krv je pomerne úzke pásmo pH 7,35 až 7,45 a to si telo pomerne prísne stráži. pH iných telesných tkanív a tekutín sa môže od tejto hladiny odchyľovať viac.

Čo sa v tele deje, ak je pH tkanív príliš nízke

Keď sú naše telá prekyslené, objavujú sa rôzne príznaky ako napríklad problémy s trávením, priberanie, únava a vyčerpanie.

Všetky tieto príznaky prekyslenia sa dajú odstrániť pitím čistej pitnej vody a konzumovaním bio ovocia a zeleniny, ktoré obnovujú zdravú rovnováhu v systéme.

Avšak voda z vodovodu, ktorú pijeme, obsahuje často rôzne nečistoty, zvyšky hormónov, chlór a neraz aj ťažké kovy, ktoré priamo vstupujú do nášho organizmu.

Výsledkom potom môžu byť viaceré ochorenia a slabý imunitný systém.

To, že naše celkové pH je ovplyvňované stravou, ktorú konzumujeme, nám oznámil už známy vedec a nositeľ Nobelovej ceny Dr. Otto Warburg. On už pred desiatkami rokov objavil, že 95% všetkých druhov rakovín sú kyslé, a že sú výsledkom dlhodobého prekyslenia organizmu.

V kontraste tomu, rakovinové bunky nedokážu prežiť v zásaditom prostredí.

Preto predpokladal, že acidóza (prekyslenie) sa spája nielen s výskytom rakoviny, ale aj množstvom ďalších zdravotných problémov ako sú rôzne chronické ochorenia typu osteoporóza, ochorenia srdca a ciev či cukrovka.

Dnes vám preto odhalíme recept na detoxikačnú alkalickú vodu, ktorú si doma dokážete pripraviť za 5 minút.

Recept na detoxikačnú alkalickú vodu

Uvedený recept sa skladá v viacerých zložiek, medzi ktorými dôležitú úlohu hrá citrón. Ako sa ukázalo, citrón má veľmi silné účinky na vyrovnávanie pH hladiny.

Hoci má kyslú chuť, v tele pôsobí zásadito a reguluje telesné pH.

Má tiež silné dezinfekčné a antibakteriálne účinky, ktoré dokážu pomôcť s mnohými zdravotnými komplikáciami od zlého zápachu z úst až po choleru.

Ingrediencie

Na výrobu alkalickej vody budete potrebovať nasledovné suroviny:

  • 1 citrón
  • 1/4 koreňa zázvoru (3 až 4 cm dlhý odrezok)
  • 1/2 stredne veľkej uhorky
  • 1/2 pohára mätových lístkov
  • veľký džbán na vodu (ideálne 1,5 až 2 litre)

Príprava

Ošúpte zázvor, dobre umyte citrón a uhorku (za pomoci teplej vody a trochu octu).

Všetky suroviny potom nakrájajte na menšie kúsky, vložte ich džbánu a následne zalejte čistou pitnou vodou.

Pre najlepší výsledok suroviny obmieňajte každých 24 hodín. Medzitým, ak alkalickú vodu vypijete, stačí novou čistou vodou zaliať už použité suroviny.

Užívanie

Pre získanie optimálnych účinkov na zdravie začnite s pitím tejto alkalickej vody hneď ráno po zobudení a pokračujte v priebehu dňa.

zdroj: http://www.naturalnewsblogs.com/natural-alkaline-water-work-not/

Tiez sa Vam moze pacit