Tento babský recept uz do jedného mesiaca lieči bolesť chrbta a nôh

Stres, zlé držanie tela, sedavý alebo nezdravý životný štýl, to všetko sú faktory, ktoré vedú k bolesti v krku, kĺbov, končatín alebo chrbta. Tieto stavy sú veľmi bolestivé a sú sprevádzané hroznými príznakmi. Nikdy by ste nemali tieto bolesti ignorovať aj keď mate pocit, že to prejde. Niekedy to totiž môže ovplyvniť celý váš život. Napriek modernej dobe, nám stále ostáva menej času, keďže všetci sú čím ďalej tým viac uponáhlaní a žijeme v zhone. Ak ste aj vy ten typ človeka, ktorý bolesť ignoruje pre nedostatok času, mame pre vás jednoduché riešenie.

Tento recept je úplne naturálny a lieči bolesť chrbta a nôh.

Ingrediencie:

  • 150g jedlej želatiny (dosť na mesiac)
  • studenú vodu

Do pohára so studenou vodou pridajte 5 gramov želatiny a premiešajte. potom to nechajte odstať až do nasledujúceho rána. Môžete to odložiť do chladničky ale v tom prípade vám stuhne a bude to opäť želatína.

Do zmesi môžete pridať trochu medu, jogurtu alebo džúsu, aby ste si to trochu ochutili.

Užívanie:

Tento nápoj/zmes požívajte na prázdny žalúdok každé ráno celý mesiac. Prvé výsledky sa dostavia už po týždni no aj napriek tomu v liečbe pokračujte. Následne na to, si dajte od toho aspoň 6 mesiacov pauzu a tak túto procedúru môžete opäť zopakovať.

Účinok tohto nápoja je spôsobený tým, že naše šľachy, kosti a kolagén sú vlastne zložené z aminokyselín, ktoré obnovujú / liečia tkanivo. Navyše, tento nápoj posilňuje väzy a posilňuje imunitný systém. Okrem toho, pravidelne užívanie želatíny môže byť tiež ako prevencia osteoporózy a osteoartrózy.

Tiez sa Vam moze pacit