Červená cibuľa je úžasná zelenina, ktorá robí zázraky so štítnou žľazou.

Dr. Igor Knjazkin, vychýrený lekár z Petrohradu tvrdí, že objavil prírodný liek na rôzne poruchy štítnej žľazy. Jeho liek pozostáva z jedinej suroviny a tou je červená cibuľa.

Čo dokáže červená cibuľa

Červená cibuľa ponúka šancu na reálne zlepšenie zdravia pre každého. Má veľmi silné antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Okrem toho je extrémne bohatá na dôležité živiny, vrátane tiamínu, kyseliny listovej, vitamínov C, K a B6 či minerálov ako horčík, mangán a vápnik. Červená cibuľa vyživuje pokožku, ničí patogénne baktérie a jej obsah kyseliny fosforečnej je pre telo nadmieru prospešný. Nedávny objav rozširuje jej zoznam liečivých účinkov aj o výnimočne prospešný vplyv na ochorenia štítnej žľazy. Nasledujúci recept výrazne zlepší a zoptimalizuje jej činnosť.

Recept na optimalizáciu funkcie štítnej žľazy

Aplikáciu tohto receptu je potrebné vykonať večer predtým, než si ľahnete do postele. Prekrojte cibuľu na dve polovice a prekrojenou stranou cibule si masírujte miesta na krku v okolí štítnej žľazy pomocou jemných krúživých pohybov. Sústreďte sa hlavne na miesto priamo nad štítnou žľazou, ale môžete zájsť aj na priľahlé miesta. Masáž robte 5 až 10 minút. Potom si miesto neumývajte a dovoľte látkam z cibule pôsobiť počas noci. Opakujte procedúru každý deň až do zlepšenia či úplného vymiznutia prejavov ochorenia.

Postupom času by červená cibuľa mala optimalizovať činnosť vašej štítnej žľazy. Tento postup je vhodný pri problémoch so zníženou funkciou štítnej žľazy.

Záver

Ako vidíte, ide o extrémne jednoduchý a na vykonanie nenáročný recept. Určite ho preto vyskúšajte a sami sa presvedčte o jeho efektívnosti. Veríme, že s výsledkom budete nadmieru spokojní.

Tiez sa Vam moze pacit