Doktor z Barkley tvrdí, že ľudia umierajú na chemoterapiu, nie rakovinu

^BMODEL RELEASED. Cancer chemotherapy.^b Female patient receiving anticancer drugs from an intravenous drip bag. This continuously supplies the patient with a controlled amount of drugs that target cancer cells. The drugs target all rapidly dividing cells, which causes them to have a range of side effects, including hair loss. Cancer is a disease caused by the uncontrolled replication of abnormal cells, which can invade and destroy healthy tissue. The drugs in use here are ^Icytoxan^i and ^Iadriamycin^i. Photographed at Massachusetts General Hospital, USA.

Dr. Jones, doktor z Barkley, tvrdí, že ľudia, ktorí nepodstúpia chemoterapiu, žijú približne o 12 a pol roka dlhšie než ľudia, ktorí ju podstúpia.

Súčasné štatistiky ukazujú, že u 1 z 2 mužov a 1 z 3 žien sa niekedy počas ich života rozvinie v tele rakovina.

Uvedené čísla sú o to hrozivejšie, keď si uvedomíme, že „moderné“ liečebné terapie na rakovinu často jedine zosilnia príznaky ochorenia, no zlyhajú v jej vyliečení.

Dr. Johnes ďalej tvrdí, že chemoterapia nefunguje až v 97% prípadov!

Video Dr. Jonesa

Bývalý profesor medicínskej fyziky a fyziológie na kalifornskej Univerzite v Berkeley vo svojom videu objasňuje, prečo je súčasná liečba rakoviny hanbou medicíny.

Tí, ktorí viete anglicky, si toto video môžete pozrieť tu (pre tých, ktorí anglicky nehovoríte, máme nižšie stručný prehľad toho, čo vo videu vysvetľuje):

Prečo je chemoterapia hanbou medicíny

Ako uvádza, počas svojej 25 ročnej kariéry vyšetril množstvo ľudí s onkologickým ochorením a zistil, že chemoterapia spôsobuje viac škôd ako úžitku.

Táto jeho skúsenosť ho presvedčila, aby o svojich zisteniach ohľadne miliardového rakovinového biznisu začal verejne hovoriť.

Vo svojej štúdii publikovanej v denníku New York Academy of Science tvrdí:

Ľudia, ktorí odmietli chemoterapiu žijú v priemere o 12,5 rokov dlhšie ako ľudia, ktorí si ňou prešli.

Ľudia, ktorí chemoterapiu akceptovali, zomierajú zvyčajne v priebehu 3 rokov od stanovenia diagnózy. Mnoho z nich však umiera už po pár týždňoch.

Dr. Jones verí, že jediný dôvod, prečo sa pacientom predpisuje chemoterapia, je finančný. Nie je to vôbec neodôvodnené obvinenie, ak si uvedomíme cenu jednej takejto liečby, ktorá dosahuje 300.000 až 1.000.000 Eur.

Pacientky s rakovinou prsníka, ktoré odmietnu konvenčnú liečbu, žijú 4 krát dlhšie ako tie, ktoré sa nasledujú systém.

Toto je niečo, čo nikdy nebudete počuť v masových médiách. Tie budú neustále pokračovať v živení mýtu, že chemoterapia je najlepším liekom na rakovinu.

Napríklad také USA míňajú na zdravotníctvo najviac peňazí na planéte, pričom množstvo ochorení neustále stúpa. To potom vedie aj k tomu, že priemerná dĺžka dožitia sa tam postupne znižuje.

Význam prevencie a čo to zahŕňa

Je veľmi dôležité, aby masové média a tradičná alopatická medicína začali viac zdôrazňovať význam prevencie.

Prevencia nielen rakoviny, ale aj ďalších chronických ochorení zahŕňa:

  • zdravá strava
  • pravidelné cvičenie alebo fyzická aktivita
  • vyhýbanie sa stresu
  • pozitívne myslenie
  • vykonávanie aktivít, ktoré človeka napĺňajú
  • dostatok spánku

Ukázalo sa, že dodržiavanie týchto bodov má silný vplyv na predlžovanie a zvyšovanie kvality života.

Alternatívne liečby rakoviny

Existuje veľké množstvo účinných alternatívnych terapií na rakovinu, spomeňme len zopár ako sú vitamín B17, kurkumín, resveratrol, extrakt z hroznových jadierok, zázvor, cesnak a podobne.

Jedna z najsľubnejších terapií sa ukazuje liečba rakoviny konopným olejom. Bohužiaľ, táto látka je silno regulovaná a v mnohých krajinách nelegálna, vrátane Slovenska.

V súčasnosti však stále viac a viac organizácii uvádzajú konope ako potentný liek na rakovinu, vrátane amerického National Cancer Institute (Národný rakovinový inštitút).

Záver

Je  zrejmé, že zdravá populácia neprináša žiaden zisk, preto sa dnes tak dobré darí farmaceutickému priemyslu a výrobcom nezdravých potravín.

Dúfame, že aj s pomocou ľudí ako je Dr. Jones sa stále viac a viac ľudí bude dozvedať o mnohých zdravotných prínosoch alternatívnej medicíny a prírodných liečbach.

zdroj: http://foodsandhealthylife.com

Tiez sa Vam moze pacit