Domáca liečba čiernych bodiek a akné: Len z jedného vaječného bielku!

Keď chodíte pravidelne ku kozmetičke, tak toto istotne predstavuje pre vás najhoršiu časť procedúry. Odstraňovanie čiernych bodiek najmä na nose je veľmi nepríjemné a bolestivé. Preto by ste mali vyskúšať túto výbornú domácu radu, ktorá na nich zaútočí šetrnejším spôsobom a vy sa už nebudete musieť tak trápiť.

Akonáhle vyskúšate tento recept, garantujeme vám, že táto maska sa stane súčasťou vašej týždennej skrášľovacej rutiny. Táto úžasná domáca maska má čistiace účinky na vašu pleť a prvé výsledky sú viditeľné už po prvom použití.

Na to, aby ste získali perfektne čistú tvár bez akéhokoľvek míňania veľkého obnosu peňazí, všetko čo potrebujete, je len jedno vajíčko.

Táto domáca maska na tvár vyrobená z vaječného bielka je vhodná hlavne pre ľudí s mastnou pleťou. Jej účinok spočíva v perfektnom prečistení rozšírených pórov a zároveň vám pomôže zbaviť sa otravných čiernych bodiek.

Tu je všetko, čo potrebujete na prípravu tejto masky:

1 bielok z vajíčka
toaletný papier alebo vreckovka

Príprava:

Oddelte bielok od žltka do dvoch misiek. Pred nasadením si poriadne umyte tvár a nasaďte bielok na celú vašu tvár.Potom si cez to preložte toaletný papier alebo vreckovku.

Nechajte pôsobiť 20-30 minút až pokiaľ maska nezaschne, ako náhle vreckovka jemne zatvrdne odstráňte masku z vašej tváre.

zdroj: http://www.urduhelpline.com

Tiez sa Vam moze pacit