Fajčiari, spozornite! Je tu pre Vás prvá pomoc – detox Vašich zafajčených, zanesených pľúc. Urobte si tento 3 dňový detox pľúc a budete sa cítiť perfektne.

Prax čistenia a detoxikácie tela je veľmi dôležitá pre vaše zdravie. Telo sa musí zbaviť nezdravých toxínov obsiahnutých v potravinách a nápojoch, ktoré prechádzajú do krvného obehu. Bez ohľadu na to, či ste fajčiar, nefajčiar alebo chcete len zlepšiť svoje zdravie, tu je plán.

Najprv musíte odstrániť všetky mliečne výrobky z vašej stravy 2-3 dni pred začiatkom detoxikácie. Mlieko môže spomaliť proces detoxikácie.

Inštrukcie:

Deň prvý

Prvý deň vypite šálku čaju, ktorú najviac ľúbite pred spánkom. To vyčistí toxíny z čriev a zabráni zápche.

Druhý deň

Druhý deň, pred raňajkami, piť pohár vody v izbovej teplote s citrónom. Potrebujete dva citróny na 300 ml vody. Potom vypite 300 ml grapefruitovej šťavy. Antioxidanty obsiahnuté v ovocných šťavách vám pomôžu očistiť pľúca a zlepšiť funkciu dýchacieho systému. Potom medzi raňajkami a obedom majú 300 ml mrkvovej šťavy. Mrkvová šťava alkalizuje vašu krv, ktorá je pre tento trojdňový režim veľmi dôležitá. Počas obeda pijte 400 ml šťavy z mrkvy, špenátu, zeleru a petržlenu. Táto šťava je bohatá na draslík, ktorý má osviežujúci účinok na telo.

Tretí deň

Pred odchodom do postele piť 300 ml 100% brusnicovej šťavy. Tým sa zníži počet baktérií v pľúcach. Odporúča sa, aby ste počas týchto dní detoxikácie urobili horúci kúpeľ. Je potrebné očistiť organizmus prostredníctvom potenia.

Tiez sa Vam moze pacit