Farmaceutické firmy ju pred nami poriadne dlho schovávali! Ovocie, ktoré dokáže vyliečiť rakovinu

Utajenie gravioly farmaceutickými firmami

Bohužiaľ, zázračné vlastnosti gravioly (Anona ostnitá) držali farmaceutické firmy dlhú dobu tajomstvom. Úspešná prírodná liečba rakoviny by totiž pre ne znamenala výrazné zníženie ziskov z predaja ich chemických liekov. Ľudia by predsa neužívali chemoterapiu s vážnymi následkami na telo, keď by sa mohli z rakoviny vyliečiť lepšie a bezpečnejšie.

Graviola je tropický strom nízkeho vzrastu. Má veľké sladké plody, ktoré sa môžu konzumovať čerstvé, alebo vo forme šťavy. Tá účinne predchádza, ale aj priamo lieči rakovinu. Dôležite je tiež vedieť, že konzumácia gravioly nevyvoláva v tele žiadne negatívne vedľajšie účinky podobne, ako je tomu u chemoterapie.

Čo dokáže graviola liečiť?

Okrem toho však má aj niekoľko ďalších liečebných účinkov:

  • je širokospektrálnym antibiotikom
  • má antiparazitické vlastnosti
  • odstraňuje mykózy a kvasinkové infekcie
  • je výborná proti stresu a depresii
  • reguluje krvný tlak

Za posledných 5 desaťročí vyše 20 laboratórnych testov ukázalo, že extrakt z gravioly efektívne usmrcuje rakovinové bunky u 12 typov rakoviny. Zahŕňa to extrémne nebezpečnú rakoviny pankreasu, ale aj rakovinu vaječníkov, hrubého čreva, prsníka či prostaty. Rakovinové bunky ničí bez toho, aby ubližovala bunkám zdravým.

Kde kúpiť graviolu

Keďže je graviola tropické ovocie, v našich zemepisných končinách sa nedá kúpiť čerstvé. Niektoré obchody ju však môžu predávať mrazenú . Ako sme už uviedli vyššie v článku, užívanie štiav je rovnako účinné ako konzumácia čerstvých plodov.

Tiez sa Vam moze pacit