Jedzte cesnak a med na lačno počas 7 dní a zlepšite si svoje zdravie

Bez pochýb sa cesnak stál veľmi populárnou potravinou nakoľko tvorí neoddeliteľnú súčasť v našich jedlách. Väčšinou sa pridáva na to, aby zlepšil chuť, no cesnak je tiež známy vďaka svojím silným liečebným účinkom, a to najmä keď je skonzumovaný v surovom stave.

 

Hovorí sa, že cesnak je schopný zabrániť vzniku aterosklerózy, srdcového infarktu, vysokému cholesterolu a vysokému krvnému tlaku, vrátane koronárnej srdcovej choroby.

 Vo všeobecnosti sa už vie, že cesnak dokáže pomôcť vyriešiť a vyliečiť rôzne problémy a choroby – od štípancov po prechladenie, chrípku, plesňové infekcie, cestovateľskú hnačku a sennú nádchu.

 Verte alebo nie, cesnak je schopný regulovať cukrovku a kontrolovať symptómy zväčšenej prostaty a osteoartritídy. Cesnak taktiež podporuje odstraňovanie toxínov z tela a zosilnenie imunitného systému.

Ak sa rozhodnete konzumovať surový cesnak, uistite sa že je rozmliaždený, tak ho zjedzte na lačný žalúdok pretože naplnený žalúdok nie je schopný efektívne použiť všetky jeho prínosy. Na zlepšenie vášho zdravia a zosilnenie imunitného systému, odporúčame pozrieť sa na nasledujúci prírodný liek ktorý sa skladá len z cesnaku a medu.

 

Budete potrebovať:

– 2 až 3 strúčiky cesnaku

– lyžica organického medu

Príprava

Nasekajte strúčiky cesnaku a zmiešajte ich s medom. Ponechajte zmes odstať počas niekoľkých hodín aby sa šťava z cesnaku dostala do metu. Miešajte.

Užívanie

Berte zmes na dennej báze.

Ďalší mocný tonik ktorý dokáže vyliečiť zapálené hrdlo, chrípku a prechladnutie:

Budete potrebovať:

– 5 strúčikov cesnaku

– cibuľa

– lyžica zázvoru

– jablčný ocot

– citrón

– 2 červené čili papričky

Príprava

Pred prípravou toniku sa uistite, že na rukách máte rukavice aby ste sa vyhli spáleninám či vyrážkam, ak je vaša pokožka citlivá. Potom nasekajte cibuľu a vložte ju do sklenenej nádoby, na to vhoďte nasekaný cesnak. Teraz pridajte červené papričky spolu so semienkami a zázvorom. Vyšťavte citrón a šťavu pridajte, nasleduje jablčný ocot. Nezaplňte celú sklenenú fľašu.

Použitie:

Ak chcete zabrániť vzniku chorôb, berte zmes na dennej báze. Ak sa chcete zbaviť symptómov, konzumujte zmes regulárne dokým symptómy nezmiznú.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit