Každý deň sa vystavujeme mnohým toxínom. Prinášame Vám druhy jedál, ktoré Jedlo, ktoré vyčistia telo od toxínov zaručene rýchlo a pri pravidelnej konzumácii navždy.

Každý deň sa vystavujeme mnohým toxínom v prostredí prostredníctvom vzduchu, ktorý dýchame, potravín, ktoré konzumujeme, vody, ktoré pijeme, dokonca aj výrobkov na starostlivosť o telo.

 Aby ste sa udržali zdraví, musíte znížiť vystavenie toxínom a obohatiť svoje menu o potraviny, ktoré zvyšujú metabolizmus a vyčisťujú telo, ako napríklad:

1.Struková zelenina

– zelená zelenina obsahuje chlorofyl, výhodnú zmes, ktorá dáva zelenú farbu. Chlorofyl pomáha pri vylučovaní rakovinových látok. Odporúčame konzumovať zelenú zeleninu dvakrát denne. Špenát, šalát, petržlen, zelené fazuľky sú skvelým zdrojom chlorofylu.

2.Červená repa

– pigmenty červenej repy pomáhajú detoxikácii pečene a sú prírodnými silnými antioxidantmi. Môžete ju konzumovať čerstvé alebo varené a tiež sa snažiť vyhnúť neprirodzenej červenej repy.

3.Kurkuma

– chutné korenie, ktoré obsahuje fytochemikálie, ktoré pozitívne ovplyvňujú zápaly a pomáhajú detoxikácii pečene.

4.Cesnak

– cesnak pomáha detoxikácii organizmu a znižuje riziko rakoviny žalúdka a čriev. Cesnak navyše môže chrániť aj pred kardiovaskulárnym ochorením.

5.Zelná zelenina

– to je veľmi prospešná zelenina, ktorá pomáha detoxikácii pečene a obsahuje indol-3-karbinol, zlúčeninu zodpovednú za udržiavanie hladín estrogénu v tele. Rodina kapusty obsahuje zeleninu, ako je karfiol, brokolica, kapusta.

Tiez sa Vam moze pacit