Kombinujte Aloe Vera s týmito zložkami a môžete vybieliť vašu pleť a tmavé fľaky veľmi rýchlo a bez chemikálii!

Aloe Vera je široko známe pre svoju schopnosť hydratovať pokožku a liečiť rôzne kožné problémy, vďaka svojmu bohatstvu na antioxidanty, je jeden z najlepších a najznámejších prirodzenou farbou pokožky.

Ako správne používať aloe vera?

Existuje mnoho spôsobov, ktoré môžete odľahčiť vašej pleti a tu sú tie najznámejšie:

1.Aloe Vera s cukrom

Cukor môže odlupovať starú tmavú kožu a odhalí hladkú a žiariacu pleť pod ním. Avšak oni často obsahujú chemikálie, ktoré môžu spôsobiť ďalšie kožné problémy v blízkej budúcnosti. Dobrou správou je, že si môžete vytvoriť svoj vlastný cukor peeling jednoduchým zmiešaním 2 lyžíc Aloe vera gélu a hnedého cukru. Aplikovať na postihnutú oblasť a máte!

2.Aloe Vera s mliekom

Miešať Aloe Vera s trochou mlieka, smotany a aplikovať ju na kožu. Môžete si všimnúť, neuveriteľné výsledky hneď.

3.Aloe Vera s medom

Med a mlieko zmiešajte s aloe vera môže hydratovať pokožku a odľahčiť ju. Zmiešajte ingrediencie v rovnakom množstve, aplikujte ju na tvár a nechajte to na dobu 20 minút pred opláchnutie svoju tvár.

4.Aloe Vera s Papaya

Papaya je veľmi populárna medzi výrobkami vďaka bieleniu pleti svojim exfoliačnými vlastnostiami. Komerčné produkty však obsahujú veľa škodlivých chemikálií, ktoré môžu spôsobiť iné kožné komplikácie. K príprave tohto opravného prostriedku, zmiešajte Aloe vera gél s papájou a aplikujte ich ako masku. Nechajte to na pol hodiny pred oplachovaním. Budete sa diviť, aké výsledky dosiahnete.

Tiez sa Vam moze pacit