Kto má viac zanesené telo od škodlivých toxínov ako fajčiari? Tieto potraviny vyplavia nikotín z vášho tela!

Fajčenie je pre zdravie deštruktívne. Všetci si to uvedomujeme, ale pre niektorých je skutočne ťažké dostať sa z tejto sklony. Nikotín spôsobuje rýchle zvýšenie pulzu a skutočné poškodenie pľúc. Okrem toho, bez ohľadu na to, že prestanete fajčiť, vplyv nikotínu bude pokračovať dlhú dobu.

 Zdravá výživa a zmeny spôsobu života vám môžu pomôcť vybrať nikotín z vášho tela.

Existuje zoznam najlepšej výživy, ktorá vám pomôže vyhnúť nikotínu z vášho tela:

Brokolica

Je plný vitamínov C a B5. Fajčenie znižuje hladinu vitamínu C v tele. Jedzte viac brokolice na likvidáciu nikotínu z vašej organickej entity.

 Pomaranče

Pomarančová šťava má dobré množstvo vitamínu C, pričom pomaranče na dennej báze zlepšujú váš metabolizmus a zmierňujú stres.

Mrkvová šťava

V prípade, že fajčíte, mali by ste si uvedomiť, že pokaždé, keď svietite cigaretu, nikotín zostane vo vašom tele tri dni. Nikotín rovnako poškodzuje vašu pokožku. Mrkvová šťava je užitočná pre pokožku a je bohatá na vitamíny A, C, K a B, ktoré sú produktívne pri vylučovaní nikotínu z tela.

Špenát

Špenát je jedným z najsilnejších zeleniny, pretože je bohatý na vitamíny a obsahuje veľa kyseliny listovej.

Kiwi

Tento úžasný organický produkt vám pomôže zabiť nikotín z vášho tela. Kiwi je bohatý prameň vitamínov A, C a E. Pri fajčení sa hladina týchto vitamínov znižuje.

Voda

Fajčenie vysušuje vaše telo. Ako mnohí vedci naznačili, pri pití veľa vody môžete prestať fajčiť a likvidovať nikotín z vášho tela.

Tiez sa Vam moze pacit