Malá Rebeka trpiaca leukémiou potrebuje Vašu pomoc! Darujte jej krv aj vy. Zachránite jej život

Young Girl Sleeping In Intensive Care Unit

Možno ste si aj vy na sociálnych sieťach všimli množstvo príspevkov o Rebeke Vincovej, ktorá potrebuje krv skupiny 0+, pretože jej v posledných dňoch diagnostikovali leukémiu.

Malej, 18 mesačnej Rebeke, diagnostikovali onkologickú chorobu, s ktorou statočne bojuje, no potrebuje pomoc všetkých ochotných ľudí. Aj ked’má Rebeka krvnú skupinu 0+, darovať krv môžu ľudia s akoukoľvek krvnou skupinou. Neváhajte a príd’te na ktorékoľvek pracovisko NTS na Slovensku. Pred odberom nezabudnite spomenúť, že svoju krv chcete darovať Rebeke Vincovej. Momentálne je hospitalizovaná v košickej nemocnici a začína s liečbou chemoterapie.

Táto vážna choroba je fyzicky ale aj psychicky náročná nielen pre malú pacientku, ale aj pre celú jej rodinu. Všetci stoja pri nej a robia pre ňu všetko, čo sa len dá. Ak môžete, neváhajte a darujte Rebeke vzácnu červenú tekutinu, ktorá jej pomôže. Ak darovať krv nemôžete, pripájame aj číslo účtu Rebekinej rodiny a pomôcť môžete finančne. Všetci na Rebeku myslíme! Prajeme jej, aby to zvládla!

ČÍSLO ÚČTU:
2617994921/1100

Všetkým vám v mene rodiny malej Rebeky Ďakujeme!

 

Tiez sa Vam moze pacit