Máte problém s vyprázdňovaním? My Vám pomôžeme týmto báječným receptom ihneď!

Citrón je silným antioxidantom s protivirálnymi vlastnosťami, ktoré pomáhajú vášmu telu predchádzať mnohým ochoreniam. Vláknina z citrónov taktiež umožňuje z tela odstraňovať mnohé toxíny.

Chia semienka tiež obsahujú veľa antioxidantov a vlákniny. Navyše sú tou zložkou receptu, ktorá zrýchli metabolizmus a podporí spaľovanie tukov.

Ak sa však zmieša citrón s chia semienkami, vznikne kombinácia, ktorá má niekoľkonásobne silnejší účinok ako jednotlivé ingrediencie samostatne.

Detoxikačný nápoj na zlepšenie trávenia:

  • pohár vody
  • 1 polievkovú lyžicu chia semienok
  • 1 polievkovú lyžicu čerstvej citrónovej šťavy
  • 1 čajovú lyžičku medu na dochutenie (voliteľné)

Postup prípravy:

1. Namočte chia semienka do vody na aspoň 1 hodinu.

2. Potom semienka vyberte z vody a preceďte ich napríklad pomocou sitka.

3. Následne vložte chia semienka do mixéra, pridajte citrónovú šťavu s medom a krátko to celé pomixujte.

4. A to je všetko, váš recept je pripravený na konzumáciu!

Užívanie a očakávané výsledky

Uvedenú zmes si pripravte vždy čerstvú a hneď po vyrobení ju skonzumujte, najlepšie ráno na prázdny žalúdok. Pokračujte v tom každý deň. Už po pár dňoch na sebe spozorujete pozitívne výsledky. Vaša váha sa začne znižovať, trávenie sa výrazne zlepší, sfúkne sa vám brucho a budete mať oveľa viac energie ako predtým. Počas kúry je vhodné ju doplniť aj o trocha fyzickej aktivity – bežné prechádzky či bicyklovanie by mali stačiť, nemusí to byť nič náročné. Trvanie kúry nemá žiadne časové obmedzenie, môžete ju vykonávať podľa potreby tak dlho, ako budete potrebovať.

Tiez sa Vam moze pacit