Do mesiaca si zlepšite svoj zrak až o 50% k lepšiemu !

Široká paleta zdravotných účinkov petržlenu

Okrem uvedených účinkov je petržlen odporúčaný aj tehotným ženám a ľuďom, ktorí trpia cukrovkou, pretože dokáže normalizovať hladinu krvného cukru.

Petržlen sa ďalej vyznačuje protikŕčovými, antiseptickými a stimulačnými účinkami. Mnohé ženy ho užívajú na zmiernenie menštruačných bolestí a kŕčov. Dokáže totiž znormalizovať menštruačný cyklus a znižovať nevoľnosti.

Dnes vám ukážeme jeden ďalší spôsob využitia petržlenu a to na zlepšovanie zraku či dokonca na odstránenie potreby nosiť okuliare. Recept, ktorý vám prezradíme, je veľmi prospešný pre oči – znormalizuje vaše videnie a to až tak, že zníži dioptrie o približne dve čísla už do jedného mesiaca.

Recept na zlepšenie zraku

Vezmite za hrsť petržlenovej vňate a pokrájajte ju na drobné kúsky. Potom ju zmiešajte s jogurtom, najlepšie čistým bielym, neprisladzovaným. Jogurt s petržlenovou vňaťou nezjedzte naraz, ale rozložte si to a pojedajte ho celý deň. Pokračujte s tým každý deň počas celého mesiaca. Postupne budete zaznamenávať, ako sa váš zrak zlepšuje. Po 30 dňoch pridajte do uvedenej zmesi aj čerstvé lístky žihľavy a s konzumáciou pokračujte ďalší mesiac.

 

Tiez sa Vam moze pacit