Mikrovlnky, Wi-fi a ďalšie elektromagnetické vlny – spôsobujú bolesť hlavy, únavu, depresiu, úzkosť

Nárast „smart“ technológií na trhu dneška robí náš život ľahším, efektívnejším a celkovo lepším. 

Komunikácia je rýchlejšia, výpočty efektívnejšie, dokážeme z nej vyťažiť maximum. No aj oná z nás. Mnoho štúdií a osobných výpovedí potvrdzujú to čo si ľudia vedia len predstaviť- elektronika ovplyvňuje naše telo.

 Od obyčajných mikrovlnných rúr po smartfóny, Wi-fi routre a radioaktívne smart metre, tieto technológie systematickyničia zdravie človeka.

Migrény, chronická únava, depresia, úzkosti a mnoho iných symptómov v dnešnom svete sú čoraz častejšie a vo väčšom množstve prisudzované práve týmto technológiám ktoré bombardujú naše telá a mozgy s ich rádioaktívnymi frekvenciami ktoré narúšajú biologický rytmus nášho tela. Niektoré štúdie preukazujú, že elektromagnetické frekvencie depolarizujú membrány chrániace nervy a svalové tkanivo, poškodzujúc bunky a umožňujúc predĺžený životný cyklus oxidizujúcim voľným radikálom.

Pomerne nedávna štúdia publikovaná v časopise Electronic Physician to všetko rozpitváva, vysvetľujúc ako elektromagnetické frekvencie (EMF) masívne narušujú ľudskú fyziologickú rovnováhu rôznymi spôsobmi naraz. Tak ako termálne, tak aj netermálne elektromagnetické frekvencie sú škodlivé, EMF sú vo všeobecnosti známe tým že priamo pozmeňujú správanie buniek a tkanív, účinne poškodzujúc samotný kardiovaskulárny systém, kostnú dreň, DNA, krv, reprodukčné funkcie a iné súčasti tela.

Endokrinný systém ktorý produkuje hormóny je taktiež narúšaný neustálym vystavením elektromagnetickým frekvenciám, to isté platí pre dôležité orgány ktoré skončia na takej úrovni, kedy je ich funkcia už neoptimálna, nakoľko sú bombardované neustálymi radioaktívnymi vlnami. EMF sú tak cytotoxické ako aj genotoxické, a teda takmer každý systém nášho tela je poškodzovaný ich prítomnosťou – takto vážna situácia je, a mnoho ľudí si nie sú toho vedomí. Alebo nechcú byť.

zdroj: http://www.geoengineeringwatch.org/

Tiez sa Vam moze pacit