Mnoho žien čelí problému s nežiaducim ochlpením na tvári, čo môže byť veľmi nepríjemné. Tento prírodný recept vám pomôže zničiť Vaše chĺpky na tvári.

Mnoho žien čelí problému s nežiaducimi vlasmi na tvári, čo môže byť veľmi nepríjemné a problémom pre ich dôveru. Preto tieto ženy používajú mnoho možností, ako je voskovanie, bielenie alebo dokonca holenie, aby sa zbavili nechcených vlasov.

Laser je tiež možnosť, ale nie každý si to môže dovoliť. Našťastie existuje prirodzené riešenie tohto problému, ktoré ženy na Strednom východe používajú už po stáročia.

Je to veľmi efektívne a môžete to urobiť doma.

Je to zmes, ktorá nielen odstraňuje vlasy, ale tiež utíši pokožku a vaša pokožku vyzerá zdravo a lesklo. Komponenty zmesi sú bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty.

Každá žena by mala venovať dostatočnú pozornosť starostlivosti o pleť, pretože pokožka je najväčším orgánom tela a to, čo ste si na kožu vložili, ide priamo do krvného obehu.

Zloženie:

1 polievková lyžica ovsenej kaše

2 lyžice citrónovej šťavy

3 lyžice medu

Metóda:

Zmiešajte všetky zložky a aplikujte zmes na oblasť, kde chcete odstrániť vlasy. Nechajte ju 15 minút a potom ju umyte teplou vodou. Potom aplikujte krém na tvár. Tento postup by ste mali opakovať 2-3 týždne. Po mesiaci vás výsledky prekvapia. Vlasy úplne zmiznú.

Tiez sa Vam moze pacit