Na rakovinu existuje lacný liek. Farmaceutickým firmám sa však nevypláca

Bezpečný a efektívny liek na rakovinu bol objavený v podobe jedného staršieho lieku, ktorý sa pôvodne používal na liečbu nezvyčajných metabolických problémov.

Aj napriek tomu rakovinový priemysel neprejavil o výskumnú správu z Univerzity v Alberte v Kanade, publikovanú v roku 2007, žiadny záujem.

Prečo medicína odmietla dichlór acetát?

Problém bol v tom, že patent na dichlór acetát (alebo v skratke DCA) už vypršal.

Uvedený výskum tiež potvrdil, že rakovina je metabolickou chorobou a nie nejakou zvláštnou genetickou mutáciou buniek, ktorý ako argument s radosťou používa hlavný medicínsky prúd.

Avšak medicínska a farmaceutická komunita nechcú, aby ste sa dozvedeli o tom, čo väčšina alternatívnych lekárov na rakovinu už dávno vie.

Od dôb, kedy americký prezident Nixon vyhlásil v roku 1976 vojnu rakovine, podarilo sa rakovinovému priemyslu získať obrovské množstvo peňazí na výskum neskutočne drahých chemoterapií.

Len jeden cyklus týchto liekov stojí aj 50, 100 a niekedy aj viac tisíc Eur. Navyše len zriedka, ak vôbec, fungujú.

Chemoterapeutiká si obyčajne vyžadujú byť doplňované ďalšími druhmi liekov na zmiernenie ich hrozných vedľajších účinkov.

Príkladom je tento článok: Repeat business? FDA approves new cancer drug to treat toxicity caused by another cancer drug (preklad: Opakovaný predaj? FDA schválila nový liek, ktorým sa liečia vedľajšie toxické účinky iného lieku na rakovinu)

Medzičasom stále viac a viac ľudí ochorieva na rakovinu a následne kvôli následkom toxickej liečby aj zomiera.

Ako dichlór acetát funguje?

Evangelos Michelakis a tím z Unverzity v Alberte testovali dichlór acetát (DCA) na ľudských rakovinových bunkách mimo tela a na myšiach postihnutých rakovinou a výsledkom bol nesmierny úspech.

DCA bol kedysi používaný na liečbu netypických metabolických problémov.

Jeho najhoršími vedľajšími účinkami, vyskytujúcimi sa len zriedkavo, býva zníženie citlivosti a zmena v držaní tela.

Myšiam kŕmeným DCA rozpusteným vo vode sa už po týždňoch výrazne zmenšili nádory. Tiež sa ukázalo, že DCA môže byť užívané aj orálne.

DCA funguje prostredníctvom obnovy mitochondrií. Michelakis a jeho tím objavili, že mitochondrie v rakovinových bunkách nie sú permanentne poškodené. To je opakom toho, čo si myslí medicína hlavného prúdu.

Bunky s nefunkčnými mitochondriami používajú za získavanie energie proces fermentácie cukru. Táto fermentácia prebieha v bunkovom prostredí bez kyslíka, vytvorenom nezhubnými nádormi, toxínmi alebo nízkymi hladinami Ph.

DCA obnovuje mitochondrie v bunkách a zabezpečuje tak ich správne fungovanie.

Ďalšou funkciou normálnych mitochondrií je signalizácia apoptózy, teda bunkovej smrti.

Normálne bunky neustále umierajú a sú znova nahradzované . Avšak pri rakovinových bunkách je signál apoptózy potlačený a tie sa potom stavajú nesmrteľnými.

Výskumníci z Univerzity v Alberte ďalej zistili, že rakovinové bunky počas procesu fermentácie cukru produkujú kyselinu mliečnu, ktorá narúša kolagéndržiaci bunky nádoru pokope.

To umožňuje rakovinovým bunkám pri klasických terapiách zameraných na zmenšenie nádoru sa od neho odtrhnúť.

Výskumníci takto zdôvodňovali vznik metastáz a rozšírenie rakoviny do ostatných orgánov počas remisie, ktorá zvyčajne nasleduje po klasickej chemoterapii.

Tragické pokrytectvo onkológie

Alternatívne prístupy k liečbe rakoviny nemajú žiadny, prípadne len veľmi malý problém s metastázujúcou rakovinou alebo s rakovinou objavujúcou sa po remisii.

Väčšina alternatívnych prístupov totiž lieči rakovinu úplne.

DCA ponúka rakovinovému priemyslu prísť s liečbou, ktorá je farmaceutická a tiež omnoho lacnejšia a bezpečnejšia ako ich súčasné štandardné liečby.

Napriek tomu rakovinový priemysel túto príležitosť ignoruje. DCA sa tak stal sirotou bez domova, žobrajúcou o financie z výskumných fondov, aby sa vyhol právnym následkom plynúcim z označenia ako nelicencovaná rakovinová liečba.

Alternatívni rakovinoví lekári častokrát veci proste vyskúšali a ak sa osvedčili, tak ich ďalej zdieľali s tými, ktorým viac záležalo na liečení, ako na moci a peniazoch.

Medicínska mafia vytvorila matrix vyžadujúci si veľké peniaze na robenie veľkých peňazí za chorú a neúčinnú liečbu namiesto skutočného vyliečenia.

Každý, kto je v tomto podvode zainteresovaný, finančne na tom profituje.

Rakovinový priemysel obviňuje alternatívnych lekárov liečiacich rakovinu zo šarlatánstva a využívania zúfalých pacientov s rakovinou za účelom finančného prospechu.

Záver

Obviňovanie druhých z tvojich motívov a zločinov sa nazýva pokrytectvom.

Medicínsko-farmaceutický komplex je skorumpovaný kapitalizmus, ktorý nechce liek na rakovinu odnikadiaľ. Dokonca ani vtedy, keď sa jedná o ich vlastný produkt.

Je to smutné, no bohužiaľ pravdivé.

Tiez sa Vam moze pacit