Najlepšie prírodné antibiotiká. Ktorú to sú ? My vieme. Nechajte si od nás poradiť, len to najlepšie pre Vaše zdravie.

1.Jablčný ocot

Jablčný ocot je kyslým „pomocníkom“ zdravia, ale pritom odkysľuje náš organizmus. Antiseptické, detoxikačné a antibiotické účinky sú na mieste a práve preto je jablčný ocot ideálnym pomocníkom. Jablčný ocot obsahuje: vitamíny skupiny B, minerálne látky, kyselinu octovú, kyselinu pantoténovú. Jablčný ocot počas choroby užívajte tak, že 1 PL jablčného octu zmiešate s 0,5 litrom vody a po 2,5 deci vypijete 15 minút pred raňajkami, pred obedom a môžete aj pred večerou. Jablčný ocot by mal eliminovať horúčku a prípadné bolesti spôsobené z nej.

2.Zázvor

Koreň zázvoru je „klasika“, ktorú každý pozná, ale máte ho doma iba počas choroby, alebo stále? Zázvor sa určite oplatí mať doma, pretože sila a účinné látky, ktoré sa v zázvore skrývajú nemajú obdoby. Zázvor obsahuje: vitamíny B, C, E, draslík, vápnik, horčík, železo, zinok, fosfor, selén, bielkoviny, vlákninu a antioxidanty. Zázvor počas chrípky alebo prechladnutia konzumujte vo forme čaju alebo si ho pridávajte do jedla.

3.Kurkuma

Toto žlté indické silné korenie je perfektným doplnkom nie len počas choroby, ale aj počas zdravia ako prevencia. Kurkuma má silné detoxikačné, antiseptické, antibiotické účinky, ďalej okrem iného podporuje aj pečeň, vyprázdňovanie, vylučovanie a podporuje vonkajšie a aj vnútorné zdravie. Kurkuma obsahuje: vitamíny B, C, E, kurkumín, kapsaicín, piperín, éterické oleje, vlákninu a bielkoviny. Kurkumu užívajte počas choroby nasledovne: 0,5 ČL kurkumy rozmiešajte v teplej vode 2 deci (nie vriacej) a pite 3 krát za deň pred jedlom.

4.Citrón a cesnak

Cesnak a citrón je silnou kombináciou pre dobré zdravie a silu, síce to dvakrát „nevonia“, ale aj napriek tomu je to správna voľba hlavne počas chrípky či prechladnutia. Cesnak obsahuje: vitamíny B, C, E, K, vápnik, draslík, horčík, železo, zinok, fosfor, vlákninu, bielkoviny a silné antioxidanty. Cesnak je v každej forme zdraviu prospešný a najviac samozrejme v surovej forme.

5.Oddych

Oddych, relax a odpočinok sú pri každom druhu liečenia tým základným prvkom, ktorý prinesie úspech. Nemôžete čakať, že keď budete piť hektolitre čaju, budete sa dopovať cesnakom, zázvorom a popri tom budete „lietať v práci ako drak“, že vyzdraviete. Prírodná medicína potrebuje svoj čas a oddych. Každú túto možnosť môžete zosilniť tým, že budete odpočívať a sústrediť sa pozitívnym smerom na svoje zdravie a tak príde skutočné zdravie už čoskoro.

Tiez sa Vam moze pacit