Najlepšie prírodné liečivá. Jedzte toto a vyprázdnite Vaše črevá a nadbytočné tekutiny z tela.

Zápcha môže byť výsledkom mnohých faktorov, ako je nedostatočný pohyb, prílišný stres, vek, lieky, niektoré vitamíny, nedostatok vlákien a vody a mnoho ďalších faktorov. Zápcha môže byť vedľajším účinkom inej choroby a v tomto prípade by ste mali navštíviť svojho lekára a vyliečiť chorobu, ktorá vyrieši aj tento problém.

Podľa štatistík, každý 10ty jedinec má problém s nepravidelným pohyb čriev a vedel, ako prevládajúci táto podmienka znamená, že po náprave bude veľkým prínosom.

Lekári zamestnaní v nemocnici v Quebecu pripravili džem, ktorý je veľmi účinný pri riešení tohto zdravotného stavu. Je to neuveriteľné prírodné preháňadlo. Mnoho prípadov vážnej zápchy bolo vyriešených vďaka tomuto prírodnému lieku. Je známy ako nemocničný džem.

Homemade Jam – najlepší prírodný laxatív

zloženie:

  • 150 g
  • 150 g sušených sliviek
  • 5 hrnčekov vody, ktorá je varená

Príprava:

Slivky a dátumy nakrájajte na malé kúsky a vložte ich do vriacej vody. Varte ich, kým sa zmes nestane hustá. Tento recept Vám poskytne 20 porcií lyžice. Každý ho môže konzumovať bez ohľadu na vek. Môžete ju tiež konzumovať na raňajky. Stačí ho pridať do hrnčeka s jogurtom alebo ho skombinovať s obilninami alebo čokoľvek, čo sa vám páči.

Sušené slivky majú vysoký obsah vlákniny. Sušené slivky tiež obsahujú sorbitol, čo je prírodný cukor, ktorý stráca stoličku, čo znamená, že zmierňuje zápchu už len niekoľko hodín.

Môžete tiež pridať niekoľko sliviek v pohári vody a nechať ich zostať v noci. Pite vodu a zjedzte slivky ráno. Váš pohyb čriev bude stimulovaný. Buďte opatrní s množstvom, pretože táto kombinácia môže spôsobiť hnačku.

Tiez sa Vam moze pacit