Najlepšie recepty na odstránenie cýst z vaječníkov

Vaječníkové cysty sú prakticky objekty naplnené vodou ktoré sa vytvoria vo vnútri alebo na povrchu jednej alebo oboch vaječníkov žien. Mnoho žien bude mať aspoň jednú cystu raz za život.

Podľa CDC (Centrum pre kontrolu a prevenciu ochorení v USA) má väčšina predmenopauzných žien aspoň cystu jedenkrát alebo viackrát, zatiaľ čo viac než 14,8% žien ich má po menopauze.

Mnoho vaječníkových cýst je braných ako funkčných, čo značí, že sa vyskytujú normálne počas menštruačného cyklu a nie so súčasťou chorobného procesu.

  1. TEPLO

Hovorí sa, že teplo je veľmi efektívne voči svalovým kŕčom či bolesťou v brušnej časti v dôsledku vaječníkových cýst. Priložte si niečo teplé/horúce na vaše brucho a ponechajte počas 15 minút, môžete vymeniť nakoľko sa teplota vášho tela a objektu bude neustále vymieňať až kým teplota objektu nevychladne na teplotu vášho tela. Zopakujte to KEDYKOĽVEK pokiaľ opäť trpíte bolesťou, na rýchle zmiernenie bolesti.

  1. RICÍNOVÝ OLEJ – OBAL

Ricínový olej je známy už pomerne dlho ako liek na vaječníkové cysty. Ricínový olej čistí telo od toxínov a prebytočného tkaniva a taktiež stimuluje lymfatické a cirkulačné systémy, čo pomáha zmierniť a zničiť vaječníkové cysty

Zložte flanelovú handru tak aby bola 2 alebo 3 vrstvy hrubá. Uistite sa aby bola táto handra dostatočne veľká aby pokryla vaše celé brucho. Pokropte okolo 2 lyžice ricínového oleja na túto handru, zložte ju na polovičku aby sa namočila všade a následne ju rozpestrite ako predtým (2 alebo 3 vrstvy hrubá).

Na posteľ položte starý uterák, ľahnite si a položte túto flanelovú handru na vaše brucho. Prikryte túto handru s niečím plastovým (napr. veľký sáčok) a potom obaľte tým starým uterákom. Priložte si fľašu horúcej vody k tomuto uteráku a prikryte sa s teplou dekou, nechajte pôsobiť aspoň na polhodinu a potom odstráňte. Proces zopakujte okolo trikrát do týždňa počas troch mesiacoch.

 

 

TENTO ZÁBAL NEPOUŽÍVAJTE POČAS MENŠTRUÁCIE, POKIAľL SA SNAŽÍTE OTEHOTNIEŤ, NEPOUŽÍVAJTE POČAS OVULÁCIE.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

Tiez sa Vam moze pacit