Nakombinujte si doma tieto 4 zázračné veci a rakoviny sa už nemusíte nikdy báť!

Female Scientist or Doctor With Test Tube In Laboratory

Ide o známu mocnú kombináciu 3 účinných ingrediencií, ktorú vymyslela Carolina Andersonová, no my sme sa rozhodli ju ešte vylepšiť a doplniť ju o ďalšiu potentnú látku. Dokopy sa teraz skladá zo 4 ingrediencií, ktoré vytvárajú neskutočne silnú kombináciu. Tento recept je založený na 2000 ročnej indickej tradícií. V súčasnosti vedci s nimi uskutočnili vyše 5000 štúdií, ktoré potvrdili ich liečivé účinky. Pravidelná konzumácia tejto zmesi znižuje riziko vzniku a rastu rakovinu na absolútne minimum. Viacerí experti uvádzajú, že účinkuje dokonca aj na tie najzhubnejšie nádory.

Ingrediencie:

  • 1 polievková lyžica extra panenského a za studena lisovaného olivového oleja
  • 1/4 čajovej lyžičky čierneho korenia
  • 1/2 čajovej lyžičky postrúhaného zázvoru 
  • 1 čajová lyžičky kurkumy v prášku

Príprava a užívanie:

Skombinujte v miske všetky uvedené látky a dobre ich vymiešajte. Vyrobenú zmes potom pridajte do šalátov, omáčok, polievok či dusených jedál. Ďalej môžete z nej vyrobiť extra zdravý džús, tým že ju pridáte do ovocnej alebo zeleninovej šťavy, prípadne si ju primiešať do jogurtu. Ak chcete a neprekáža vám intenzita a výrazná chuť tejto zmesi, môžete ju skonzumovať aj priamo.

Dávkovanie:

Pri prevencii stačí užívať 1 až 2 krát týždenne.

Pri liečbe rakoviny, zápalov, bolestí kĺbov, artritídy a iných chronických ochorení užívajte túto zmes 2 až 3 krát denne.

V čom spočíva tajomstvo tohto receptu?

Kurkuma je najsilnejšou zložkou receptu. Zvlášť cenené sú jej protirakovinové, antioxidačné a protizápalové účinky. Chronické zápaly sú totiž hlavnou príčinou cukrovky, srdcovo-cievnych ochorení aj rakoviny. Kurkuma obsahuje aktívnu látku kurkumín. Ide o phytonutrient so silnými protizápalovými vlastnosťami. Veda potvrdila, že liečebné terapie založené na kurkumíne ponúkajú úžasné efekty pri liečbe rakoviny pankreasu, vaječníkov, prostaty, mozgu a hrubého čreva.

Čierne korenie zvyšuje absorpciu kurkumínu v črevách.

Podľa posledných vedeckých výskumov je piperín zvyšuje absorpciu kurkumínu až o neuveriteľných 2000%, čím výrazne zlepšuje jeho biologickú dostupnosť.

Zázvor je ďalšou látkou so silnými protirakovinovými, antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Má schopnosť blokovať faktory spôsobujúce rakovinové bujnenie a odstraňovať zápaly.

Zázvor sa tiež často používa na liečbu nevoľností a zvracania. Dokonca existujú tvrdenia, že výrazne stimuluje odbúravanie tukov a toxínov, ktoré sa v tukoch často hromadia.

Olivový olej je známy svojimi blahodárnymi účinkami pre zdravie.

V poslednú dobu sa však objavuje stále viac a viac štúdií, ktoré poukazujú aj na výrazný protirakovinový účinok viacerých jeho zložiek, ako sú skvalén, terpenoidy a oleocantal.

Tiez sa Vam moze pacit