Naučte sa, ako roztaviť cysty na vaječníkoch a obličkách úplne prirodzene, iba vďaka nášmu receptu starých mám. Uľahčite si život a hlavne, nemusíte užívať ďalšie lieky.

Terapia, ktorú predstavíme, skutočne pomohla mnohým ľuďom posilniť imunitný systém tela po tom, ako zažili niektoré vážne stavy.

Tajomstvo tohto nápoja

Liečivé zelené osvieženie z klíčkov a listov pšenice je úplne prirodzené, neobsahuje chemické prísady, tieň, cukry a tiež chemikálie. Kľúč je v liečebných obytných vlastnostiach pšeničných listov, väčšinou v vlastnostiach chlorofylu, pretože má schopnosť posilňovať krv s kyslíkom a chráni pred rekreáciou rakovinových buniek. Lekár Otto Heinrich Warburg získal Nobelovu cenu v roku 1931, odkedy sa podarilo oddeliť obytné nehnuteľnosti z obnoviteľných zdrojov a tiež sa naučili ich vplyv na kusy.

Tento nádherný a liečivý nápoj obsahuje viac ako 300 enzýmov. Medzi týmito 300 enzýmami sú niektoré nezvyčajné tie, ktoré ľudia majú, keď sa narodia, ale zmiznú počas života kvôli nežiadúcej strave, napätiu a tiež toxínom. Pri konzumácii tejto šťavy budete určite schopní udržať tieto stratené enzýmy, ktoré vám pomôžu zlepšiť celý imunitný systém a tiež mikroorganizmus. Pšenica obyčajná pozostáva z vitamínu B17, ktorý ničí rakovinové bunky. Napriek tomu budete určite získať túto šťavu liečebné vlastnosti, ak budete konzumovať buď čerstvo pripravené alebo zmrazené.

Najlepšia vec, ktorú musíte urobiť, je zmraziť šťavu, keď ju pripravíte. Každé ráno dať niekoľko kociek ľadovej šťavy v pohári vody. Uistite sa, že pijete nápoj hneď po tom, ako sa tekuté kocky roztavia, pretože obnova obytných nehnuteľností sa určite stratí za hodinu. Ak spotrebujete túto šťavu denne počas jedného mesiaca, budete schopní výrazne zlepšiť celkové zdravie.

Anglický lekár Anne Vigmor bol prvý, kto pripravil tento nápoj viac ako pred sto rokmi. Vďaka tomuto nápoju bola schopná liečiť bunky rakoviny hrubého čreva a žiť dlhý život. Anne vytvorila skvelé ponuky publikácií o zdravom a vyváženom živote, liečbe rakovinových buniek pomocou čerstvého ovocia a využívaní tejto neuveriteľnej pšenice. Táto šťava môže byť pripravená ľubovoľnou osobou, ktorá si myslí, že nevyžaduje špeciálne zručnosti.

Tavenie vaječníkov a cyst pomocou tejto šťavy

Mladé zelené pšenične listy treba hodiť do mixéra a rozmixovať. Výslednú šťavu umiestnite do formy na kocky ľadu a umiestnite ju do mrazničky. Pripravte si 72 kociek ľadu, aby ste mali každý deň jednu kocku.

Vložte kocku ľadovej šťavy do pohára vody a pite, keď sa kocka roztaví. Urobte to ráno.

Pšenica je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Táto mimoriadne zdravá a vyvážená šťava je skvelá pre zlepšenie zdravia a práce každého orgánu.

Najlepšia pšenica je tá, ktorá sa rozrástla asi o 15 centimetrov.

Tiez sa Vam moze pacit