Odstráňte cystu len vďaka džúsu.

Džús proti cystám a fibrómom

Tento prírodný džús sa skladá len z 2 zložiek a je veľmi jednoduchý na prípravu. Keď skombinujete liečivé sily červenej repymedu, získate najsilnejší prírodný liek, ktorý dokáže doslova zregenerovať celé telo. Mnoho ľudí si myslí, že cysty na vaječníkoch nie sú až tak vážnym problémom. Opak je pravdou. Môžu totiž spôsobovať ohromné bolesti. Navyše, keďže sa jedná o nezhubnú formu nádoru, ten sa môže časom premeniť na formu zhubnú. Preto aj napriek vyhláseniam expertov, že nejde o vážny problém, je potrebné mu venovať náležitú pozornosť a snažiť sa cýst čím skôr zbaviť.

Ingrediencie:

  • 200 gramov čerstvej šťavy z červenej repy
  • 2 čajové lyžičky medu

Príprava:

Očistite červenú repu a nakrájajte ju na menšie kúsky. Vložte kúsky červenej repy do odšťavovača a odšťavte ich až kým nezískate približne 200 ml šťavy. Ak nemáte odšťavovač, môžete použiť aj mixér a pridať do toho trocha vody na zriedenie. Do šťavy potom pridajte ešte med a dobre to celé zamiešajte.

Užívanie:

Vypite 1 takýto nápoj 3 krát denne s každým jedlom. Užívajte počas 4 za sebou nasledujúcich dní. Neužívajte ho však dlhšie ako týždeň pretože červená repa obsahuje pomerne veľa oxalátov (solí kyseliny šťavelovej), z ktorých sa môžu začať tvoriť obličkové kamene.

Tiez sa Vam moze pacit