Odstráňte nežiadúce ochlpenie na trvalo v pohodlí domova bez akýchkoľvek chemických látok alebo bolesti!

Ak chcete odstrániť nechcené chlpky, nemusí to byť drahé. Našťastie existujú tradičné metódy epilácie vlasov na tvári, ktoré sú lacnejšie, ale efektívne.

Tu sú niektoré ľudové prostriedky na odstránenie vlasov tváre doma v prirodzenom spôsobe:

Sóda bikarbóna

Túto liečbu potrebujete ešte pred spaním.

Do 200 ml vriacej vody pridajte 1 lyžicu sódy na pečenie. Zmes dobre premiešajte a nechajte ju vychladnúť. Namočte malý kúsok bavlny alebo gázy do kvapaliny, trochu ju osušte a aplikujte na miesta, kde chcete odstrániť nechcené vlasy a nechajte ju celú noc. Odstráňte ju ráno a aplikujte nejaký výživný krém na problematické miesta. Vlasy na tvári začnú klesať po 2-3 ošetreniach.

Budete potrebovať:

– 40 ml 70% alkoholu

– 1,5 ml amoniaku

– 2 ml jódu

– 10 ml ricínového oleja

– 10% hydroxid

Dobre premiešajte všetky zložky, až kým sa kombinácia nestane bezfarebná. Zmes by sa mala pretrepať do problematických oblastí ráno a večer. Po niekoľkých dňoch začnú vypadávať vlasy.

Žihľavový olej

To je slávna a účinná metóda na dlhú dobu. To bolo používané krásami v 17 -tého storočia.

Takto ju môžete pripraviť:

Na 3 lyžicech žihľavého oleja nalejte 100 ml akéhokoľvek rastlinného oleja. Nechajte sedieť dva týždne na teplom mieste. Potom ho pretlačte cez sito a vložte ho do sklenenej nádoby a zatvorte ju. Každú noc ponorte kus bavlny alebo gázy do žihľavového oleja na problematické miesta tváre a nechajte ju pol hodiny. Potom umyte tvár vlažnou vodou a mydlom. Opakujte liečbu, až kým neodstránite vlasy.

Cesnak

Trávte problematické oblasti tváre čerstvým cesnakovým džúsom niekoľkokrát denne. Aby ste dosiahli požadované výsledky, ponechajte cesnakovú šťavu na tvári pol hodiny. Potom umyte tvár teplou vodou a naneste krém.

Tiez sa Vam moze pacit