Perfektný domáci krém s nechtíkom proti nepríjemným hemoroidom a na kŕčové žily tiež!

Z tohto prírodného krému budete potrebovať ešte jednu prirodzenú látku v kombinácii s nechtíkom.

Liečivý domáci nechtík je účinný proti kŕčovým žilám a hemoroidom ale aj na kožné problémy, nepríjemných podmienkach, ktoré sú veľmi problematické pre mnoho ľudí aj dnes.

Našťastie, je prírodný krém, ktorého účinnosť bola potvrdená každým, kto ho vyskúšal. Na účely prípravy tohto domáci nechtík krém, budete potrebovať 4 hrsti nasekaných kvetov nechtíka lekárskeho, listy a stonky a 500 gramov vysoko kvalitného tuku.

Príprava:

zohriatie tuku pri vysokej teplote a pridať nakrájaný nechtík. Zmes sa dobre premieša a odstránite ju z tepla, akonáhle sa začne variť. Priklopíme pokrievkou a necháme zmes postáť cez noc pri izbovej teplote.

Zmes bola ohriata  v dopoludňajších hodinách. Ukladajte výsledný krém v čistých nádobách s vysokou kvalitnými viečkami.

Využitie:

Môžete použiť tento krém každý deň. Naneste ju na boľavých miestach, niekoľkokrát denne. Dosiahnete najlepšieho výsledku, ak budete kombinovať tento krém s pagaštanmi. Potrite krém na postihnuté miesto, počkajte niekoľko minút, kým sa vstrebáva krém a potom môžete použiť pagaštan krém.

Tento krém je vhodný pre zapálené žily, bez ohľadu na to, či majú rany. To tiež lieči akékoľvek poškodenie kože, pretože z nechtíka má silné liečivé vlastnosti.

Tiez sa Vam moze pacit