Pila mrkvovú šťavu 8 mesiacov každý deň. Neuveríte, čo sa stalo potom

Populárna detská  spisovateľka, Ann Cameron porozprávala, úžasný príbeh o svojich  skúsenostiach s rakovinou hrubého čreva.

Jej prvé stretnutie s touto krutou chorobou bola rakovina pľúc jej manžela, ktorý zomrel v roku 2005 napriek chemoterapii.

Podstúpila operáciu rakoviny hrubého čreva v júni 2012, keď ochorenie vstúpilo do svojho tretieho štádia. Odmietla ísť rovnakou cestou ako jej manžel a odmietla chemoterapiu

Jej rozpovedaný príbeh:

V júni 2012 som podstúpila operáciu hrubého čreva kvôli nádoru a následne som odmietla chemoterapiu.

Každý deň som sa síce cítila lepšie, no po 6 mesiacoch snímky odhalili, že rakovina metastázovala do pľúc, čiže ochorenie vstúpilo do štvrtého, posledného štádia.

Všetok svoj čas som začala tráviť hlbokým štúdiom rakoviny. To ma napokon priviedlo k príbehu Ralpha Coleho. Tomu v 26. rokoch diagnostikovali rakovinu kože a podľa svojich vyjadrení sa vyliečil konzumovaním 5 mrkiev denne.

Rozhodla som sa preto nasledovať v jeho šľapajách a začala denne konzumovať čerstvo vytlačenú mrkvovú šťavu. Pila som ju rovnomerne počas celého dňa.

Po približne 8 týždňoch som šla na vyšetrenia k lekárovi. Tie zistili, že rakovina sa prestala šíriť a nádory sa začali

postupne zmenšovať. Zmizli tiež opuchy lymfatických uzlín.

Po 4 mesiacoch uzliny už boli úplne v poriadku a rakovina naďalej ustupovala.

No a po 8 mesiacoch vyšetrenia ukázali kompletné vymiznutie nádorov a definitívne vyliečenie z rakoviny

O svojich skúsenosti Anna Cameronová napísala aj knihu Ako vyliečiť rakovinu pomocou mrkvy, ktorú predáva prostredníctvom Amazonu.

Recept:

  • 6 mrkva
  • ½ citróna
  •  kúsok zázvoru
  •  ¼ na lyžičky kurkumy
  • ⅛ lyžičky škorice
  • ½ šálky vody

Príprava:

Mrkvu, olúpaný citrón a zázvor dáme do odšťavovača.Do šťavy primiešame kurkumu,škoricu a ak je to potrebné zriedime vodou.

Zdroj/http://www.healthyfoodhouse.com/she-was-drinking-carrot-juice-every-morning-for-8-months-and-then-the-unbelievable-happened/

Foto ilustračné./net

Tiez sa Vam moze pacit