Pite tento nápoj jeden týždeň a s výsledkom budete viac ako spokojní.

Všetci vieme, že chudnutie býva často ťažké. Niekedy máte pocit, že bez ohľadu na to, čo robíte alebo, ako ťažko sa snažíte, tých pár extra kíl navyše jednoducho nie a nie odísť.

Na druhej strane, existujú prírodné riešenia na chudnutie, na ktoré potrebujete len pár bežných surovín. To je aj prípad dnešného receptu, ktorý vám ponúkame na schudnutie. Väčšina ľudí, ktorí ho vyskúšali, mu zvyknú hovoriť magický spaľovač tukov.

Zhodenie extra kíl však nie je jediný úžitok, ktorý vám prinesie tento recept. Okrem toho podporí vaše telo v zbavovaní sa nadbytočnej nahromadenej tekutiny.

Predídete tak zadržiavaniu vody v tele, ktoré sa často vyskytuje napríklad pri opuchnutých nohách alebo pri nadúvaní.Dá sa veľmi rýchlo pripraviť.

Ingrediencie:

  • 1 citrón

  • 60 gramov petržlenovej vňate

  • 1 dcl vody

Príprava:

Prekrojte citrón na polovice a vytlačte z nich šťavu.

Potom najemno nakrájajte petržlenovú vňať. Následne pokrájanú vňať v pohári alebo mixéri zmiešajte s citrónovou šťavou a nakoniec pridajte vodu.

Konzumujte na prázdny žalúdok.

1 až 2 krát denne po dobu 7 dní. Potom 10 dňovú a pauzu a v prípade potreby kúru zopakujte.

Ako tento recept funguje

Tento recept vám pomáha schudnúť tým spôsobom, že stimuluje tvorbu hormónov, ktoré podporujú odbúravanie tuku. Popri tom zároveň vášmu telu dodáva potrebné nutričné látky, ktoré potrebuje.

Tiez sa Vam moze pacit