Pleť bez akné, škvŕn a vrások: Dve bežné suroviny vás zbavia nedokonalostí

Chcete mať pružnú pokožku a nechcete používať rôznu chémiu, ale prírodne prostriedky? Účinky oceníte pri každom type pleti, ale najviac prospeje práve problematickej s pigmentovými škvrnami.

Tmavé, tzv. starecké škvrny sa netvoria iba starým ľuďom, rovnako ako akné netrápi iba tínedžerov. Je veľa faktorov, ktoré tieto problémy zhoršujú, patrí medzi ne slnko, hormonálna nerovnováha, nezdravý životný štýl, ale aj dedičnosť a podobne.

Vyskúšajte  proti nedokonalostiam pokožky tento prirodzený a veľmi účinný spôsob!

Už po niekoľkých použitiach bude vaša pokožka viditeľne zdravšia a žiarivejšia.

Maska na problematickú pleť a pigmentové škvrny

Ingrediencie:

  • jemné ovsené vločky
  • 1 citrón

Postup: 

Vytlačíme do misky šťavu z jedného citróna.

Pridáme 2 – 3 PL jemných ovsenných vločiek.

Zmes dobre spolu vymiešame.

Použitie:

Masku nanesieme na čistú pleť v hrubšej vrstve s výnimkou očného okolia a nechajte pôsobiť 20 minút. Potom si tvár  umyjeme teplou vodou tak, že najskôr pleť iba navlhčíme a krúživými pohybmi ešte premasírujeme, potom dôkladne umyjeme a nakrémujeme výživným krémom.

Zdravšiu pleť budeme mať už po prvom použití, škvrny začnú blednúť postupne. Masku aplikujeme 1-2 krát do týždňa.

Ako účinkujú ovsenné vločky…

Ovsené vločky sú vynikajúce nielen na vaše trávenie ale aj na vašu pokožku. Sú plné výživných látok, majú čistiaci efekt a dokážu si účinne poradiť s pórovitou pleťou.

Citrón ako zdravie i pre krásu

Citrón je silným antioxidantom, osviežuje pleť, má silný vypínací efekt a tým, že stimuluje tvorbu kolagénu, dokáže zmierňovať aj vrásky.

Citrónová šťava má skvelé sťahujúce a bieliace účinky, je teda vhodná najmä pre mastnú pleť so sklonom k akné a pigmentovým škvrnám.

zdroj: http://perfecthealthytips.com

Tiez sa Vam moze pacit