Pochutina, ktorú bežne konzumujeme zabila 3 ročné dievčatko! Teraz matka VARUJE všetkých rodičov!

Keď sa chystá oslava narodenín, nesmie chýbať veľa jedla, sladkostí a okrem iného aj táto potravina, ktorú deti priam milujú. Lenže napadlo by vás niekedy, že táto pochutina môže byť pre dieťa i nebezpečná?…

Alison Lawson sa rozhodla osláviť svoje narodeniny len v kruhu rodiny, kedy sa celý deň so svojimi deťmi a manželom Patrickom náramne bavila.

 Až do tej chvíle, keď sa jej 3-ročná dcéra Mirranda začala dusiť popcorn.

Okamžite zavolali záchranku. Bohužiaľ v nemocnici v Mirrandiných ústach nič nenašli, preto predpokladali, že malý kúsok popkornu uviazol v priedušnici…

 

Tým, že Mirranda nemohla dýchať, upadla do bezvedomia. Jej srdce však stále tĺklo a Mirranda bola odkázaná na prístroje. Lekári aj rodičia napriek tomu stále dúfali v to, že sa Mirranda jedného dňa prebudí.

Lekári urobili niekoľko testov, ktoré ukázali, že aj napriek tomu, že Mirrandino telo je stále nažive, vnútri už nežije a jediné čo ju udržuje pri živote, sú práve prístroje. Lekári sa preto rozhodli Mirrandu od prístrojov odpojiť, s čím však rodina zásadne nesúhlasila a nemocnicu dala na súd.

Ten trval pol roka a bohužiaľ stav Mirrandy sa nijako nezmenil.

Hoci súd nikdy nerozhodol, Mirranda zomrela v novembri v roku 2016.

Tento príbeh berte ako varovanie. Varovanie, ako ľahko môže takto malé dieťa prísť o život. Niektoré potraviny nie sú pre deti vhodné a aj napriek tomu im ich dávame. Nepodceňujte zdravie svojich detí!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit