Priložte si vatu namočenú v alkohole do pupku. Zbavíte sa kašľa, prechladnutia a menštruačných bolestí!

Samoliečba je jednoznačne krátkodobé riešenie zdravotných problémov. Ak sa jedná o niečo vážnejšie, lenivosť, nedostatok času a strach nás odrádzajú od návštevy lekárov. Niekedy tak neurobíme preto, že tomu nevenujeme dostatočnú pozornosť.

Ľudové metódy na liečbu bolestí nie sú o nič horšie, ako tie bežné, ktoré už poznáme. Hoci táto metóda nevyzerá najdôveryhodnejšie, funguje na 100%.

Zmierni bolestivé symptómy a pomôže vám pretrpieť aj to najnepohodlnejšie obdobie.

Ak sa chcete zbaviť zápalu a bolestí, je potrebné si vatu namočenú v alkohole vložiť do pupku. Najlepšie bude, keď použijete 50%-ný alkohol.

Ako je to vôbec možné? Čomu môže pomôcť obyčajná vata namočená v alkohole? Na jednej strane, je alkohol účinný pri menštruačných bolestiach, zvierajúcej bolesti brucha, prechladnutí, kašľu alebo chrípke. Na druhej strane, Vás zbaví kŕčov, bolesti svalov a zmierni zápal v tele. V prípade, že máte pocit zhoršeného zdravotného stavu – kašeľ, zvýšená teplota, namočte si vatu alebo vatový tampón do alkoholu, zbavte sa prebytočnej kvapaliny a vložte do pupku. Vata by mala tesne priliehať ku pokožke.

средства против воспаления

Samozrejme, že existujú aj iné spôsoby na liečbu kašľa. Napríklad mlieko s karamelom alebo medom. Vatová metóda okrem iného odstraňuje zápaly a uvoľňuje svaly, čo je pri kašli veľmi užitočné.

Pre ešte lepší efekt, je dobré, ak si vrch omotáte gázou alebo potravinárskou fóliou. Pri menštruačnej bolesti je vhodné, ak na brucho pri pupku použijete menší tlak.

Povedzte o tejto metóde aj vašim známym, aby aj ni vedeli, že na svete existujú aj iné formy analgetík!

zdroj: takprosto.cc

Tiez sa Vam moze pacit