Pridajte 3 kvapky oleja z oreganového oleja do vody a uvidíte, čo úžasné sa stane s vašimi pľúcami

Pneumónia

Je názov infekcie, ktorá postihuje pľúca a je zvyčajne výsledkom baktérií, húb alebo vírusov. Pred dosiahnutím veku antibiotík zomrelo 1/3 ľudí postihnutých pneumóniou v dôsledku tejto infekcie. V súčasnosti každoročne postihuje táto infekcia viac ako 3 milióny ľudí.

Pridajte 3 kvapky oleja z oreganového oleja do vody a uvidíte, čo úžasné sa stane s vašimi pľúcami

Streptococcus pneumoniae

je najčastejšou baktériou, ktorá spôsobuje zápal pľúc. Táto forma pneumónie sa zvyčajne prejavuje trasením tepla, horúčkou a tvorbou hrdzavého sfúka. Infekcia sa rozširuje krvou v 20-30% prípadov (sepsa), a ak sa objaví, 20-30% týchto ľudí zomrie.

Antibiotiká ako liečba

Najčastejšie používané antibiotiká pri liečení pneumónie sú amoxicilín, penicilín a kyselina klavulanová (Augmentin) a makrolidové antibiotiká, ako erytromycín, azitromycín a klaritromycín. Penicilín bol najčastejšou voľbou antibiotika v minulosti. Ale silná rezistencia na antibiotiká sa vyvinula v dôsledku nástupu a rozšíreného používania širokospektrálnych antibiotík. Penicilín sa môže použiť na liečbupneumokokovej pneumónie iba v prípade, že sa preukáže, že kultúry baktérií sú citlivé na tento typ antibiotika.

Pridajte 3 kvapky oleja z oreganového oleja do vody a uvidíte, čo sa stane s vašimi pľúcami

Civilizácie z regiónov Ďalekého a Stredného Východu používajú po stáročia oreganový olej na liečbu respiračných infekcií, chronického zápalu, infekcií močových ciest, dyzentérie a žltačky. Počas niektorých laboratórnych štúdií sa oregano olej aplikoval priamo na potravinové patogény dokázal, že oregano olej má silné antibakteriálne vlastnosti (Dadaliogly I a kol., 2004). Liečivá oregano je bohatá na minerály, ktoré zvyšujú jej terapeutické vlastnosti. Obsahuje horčík, zinok, vápnik, draslík, bór, meď a mangán.

Jednoducho by ste mali konzumovať 3 kvapky oreganského oleja denne a pocítite výhody len za niekoľko hodín. Urobte to raz za deň na 5 dní rovno a vaše symptómy budú preč.