Rakovinové bunky zomrú za 42 dní – známy rakúsky džús vyliečil viac ako 45 tisíc ľudí z rakoviny

Rudolf Breuss bol rakúsky liečiteľ ktorý vyvinul pôstnú terapiu zvanú ako „Total Therapy“.

Celý svoj život venoval hľadaniu prírodných liekov na rakovinu. Tento prírodný liečiteľ tvrdil, že jeho terapia vyliečila 2000 pacientov od roku 1950. Čo viac, je odhadované, že od roku 1986 vyliečil s pomocou týchto alternatívnych metód až 45000 pacientov.

Ako to funguje?

Táto takzvaná totálna terapia trvá 42 dní. 

Breussova strava je navrhnutá tak aby vyhladovala rakovinové bunky, nakoľko ich metabolizmus sa líši od metabolizmu normálnych buniek. A tak táto strava, teda presnejšie diéta vyhladuje rakovinové bunky tým, že im neposkytne žiadne proteíny z tuhého jedla. Najlepšia časť tejto diéty je skutočnosť, že vôbec sa to netýka normálnych buniek.

Počas tejto terapie, pacientovi je dovolené jesť surové ovocie a zeleninu len v tekutej forme. Okrem džúsov a čajov, pacient nesmie konzumovať nič iné. Pacient by mal konzumovať len organicky vypestované plody a sedimenty by mali byť odstránené. Podľa Breussa sa rakovinové bunky kŕmia proteínmi obsiahnutými v tuhom jedle.

„Preto, pokiaľ budete piť nič než čaje a ovocné alebo zeleninové džúsy počas 42 dní, rakovinové bunky zomrú zatiaľ čo normálne bunky budú pokračovať tak ako normálne.“

Recept na džús ktorý zabíja rakovinové bunky

Breuss vyvinul formulku ktorá je založená na určitých množstvách mrkvy, zeleru, reďkvi, zemiakov a červenej repy. Pre optimálne výsledky, spolu s touto formulkou pre džús je potrebné aby pacient pil bylinné čaje.

Ingrediencie

– 1 mrkva

– 1 zelerová stonka

– 1 reďkvička

– ½ zemiaku

– 1 červená repa

zdroj  : http://www.healthyfoodteam.com/

 

Tiez sa Vam moze pacit