Ruský domáci recept vás postaví na nohy! Po prvom použití vylieči boľavé kĺby

Keď sa začne nekonečná bolesť v oblasti kĺbov, tak je o zábavu postarané. Najčastejšie ich pociťujeme v oblastí kolien, pleciach alebo lakťoch. Zvyčajne sa vyskytujú ako súčasť starnutia a väčšinou po 40tich rokov.

Čo ale budeme robiť, keď bolesť nastane medzi 25-30 rokom? Čo sa deje? Buď sme sa preťažili alebo sme prežili úraz, zlomeninu. Príznaky môžu viesť až ku artritíde a reumatizme. Chodte ku lekárom a zistite príčinu čo najskôr, no my vám ponúkneme recept ktorým si pomôžete a dosiahnete úľavu.

 

Čo potrebujete?

1 lyžicu medu
1 lyžicu štipľavej horcice
1 čajová lyžica jemnej soli
1 polievková lyžica vody
1 vlnený šál

Postup

Všetky zložky premiešajte až kým vyrobíte homogénnu zmes.

Obsah prelejete do sklenej nádoby od krému.

Zmes aplikujte na boľavé miesto a prekryte ho igelitovým sáčkom. Previažte šálom, najlepšie vyrobeného z vlny. Zmes nechajte pôsobiť 1.5 až 2 hodiny. Procedúru vykonávajte najlepšie pred spaním, aby vaše kĺby odpočívali. Kúru opakujte niekoľko dní. Zmes uskladňujte v chladničke aby vám čo najdlhšie vydržala.

Načo všetko využijete horčicu? Má skvelé využitie pri ľahkých popáleninách alebo pri bolesti hlavy. Kľudne naneste malé množstvo na čelo a spánky. Bolest za pár minút ustúpi. Pri nádche prehltnite čajovú lyžičku horčice, nepríjemne príznaky zmierni. Experimentuje!

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

healthylifetricks.com

Tiez sa Vam moze pacit