S týmto úžasným olejom začnú vaše vlasy, riasy a obočie rásť neuveriteľne rýchlo!Presvedčte sa sami!

Priemerný človek stratí veľa času a peňazí pri riešení vlasov, obočia a riasach. Je to preto, že chcete mať dlhé, lesklé a zdravé vlasy.

Pozornosť venujeme našim vlasom a môžeme povedať veľa o pozornosti ktorú si venujeme, čo je dôvod, prečo som napísala článok, ktorý vám ukáže, ako venovať náležitú starostlivosť o vlasy pomocou ricínového oleja, ktorý môže zlepšiť vzhľad vašich vlasov.

Ricínový olej je veľmi vhodný pre starostlivosť o vlasy, pretože je bohatý na omega-9 mastné oleje, ktoré udržujú vlasy zdravé a stimulujú ich rast. Olej je tiež bohatý na anti-hubové a antibakteriálne zlúčeniny, ktoré pomáhajú odstrániť baktérie a plesne, ktoré spomaľujú rast vlasov, rast rias a obočia.

Ako používať ricínový olej na vlasy, obočie a riasy ?

Ingrediencie:

  • 5 PL. ricínového oleja
  • 5 PL. kokosového oleja / Mandľový olej

Inštrukcie:

Ricínový olej je prirodzene silný, takže sa musí najprv rozpustiť v kokosovom alebo mandľovom. Zmiešajte dobre a aplikujte na hlavu alebo postihnuté oblasti a šírte ho dobre od koreňa ku končekom. Pred spaním opakujte tento proces a nechajte ho na vlasoch až do nasledujúceho rána. Vždy si môžete dať na na vrch alobal, aby boli vlasy uzavreté a nerobia neporiadok na tvojom vankúši. Odstráňte olejový nasledujúce ráno s použitím veľa vody, a po krátkych časových obdobiach si všimnete výrazné zlepšenie vo vlasoch.

 

Tiez sa Vam moze pacit