Semená tohto ovocia sú mocnejšie ako chemoterapia. Vedeli ste to ?

Zistilo sa, že tieto zázračne semená môžu byť omnoho účinnejšie ako chemoterapia v boji proti rakovine. Okrem toho tieto semená nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky, na rozdiel od chemoterapie, ktoré môžu spôsobiť vážne poškodenie iných systémov vo vašom tele…

Nedávna štúdia Centra pre výskum rakoviny v Colorade ukázala, že extrakt z týchto semienok môže zabrániť vzniku a šíreniu rakoviny.

Ide o hroznové semienka. Okrem rakoviny tento silný extrakt môže tiež predchádzať a liečiť iné ochorenia. Môže tiež minimalizovať riziko mŕtvice a srdcového infarktu, posilniť slabé a jemné kapiláry a zlepšiť tok krvi. Predpokladá sa, že je vynikajúcim doplnkom prakticky všetkých kardiovaskulárnych komplikácií vrátane kŕčových žíl, brnenia, cukrovky, impotencie, kŕčov v nohách a necitlivosti.

Podobne sa v prípade šedého zákalu a očných škvŕn používajú hroznové semienka. Niektoré štúdie tiež potvrdili, že konzumácia 300 mg extraktu z hroznových semien denne počas dvoch mesiacov môže zmierniť únavu očí v dôsledku práce s počítačom. Podobne môže zmierniť symptómy alergií, pretože má schopnosť zabrániť uvoľňovaniu látok spôsobujúcich príznaky.

Tu je vynikajúci spôsob, ako použiť semená hrozna pre získane mnoho zdravotných výhôd:

Zloženie:

  • pohár semien hrozna
  • papierová vreckovka
  • sklenená nádoba (s vekom)

Príprava

Umyte semená, potom osušte papierovou utierkou a nechajte sušiť 3 dni. Potom ich rozdrvte, vložte do sklenenej nádoby a skladujte na chladnom a tmavom mieste.

Použitie:

Pridajte čajovú lyžičku extraktu do pohára šťavy alebo vody, dobre premiešajte a pite. Procedúru opakujte 2-3 krát denne počas 3 mesiacov. Potom si urobte miesiac prestávku a celu procedúru môžete opakovať.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit