Skombinujte tieto 4 látky a rakoviny už sa nikdy viac musíte báť

Príroda funguje úžasným spôsobom. Má svoje vlastné metódy, ako si organizovať rôzne výživné látky. Jedinou úlohou pre nás potom zostáva nájsť spôsoby, ako tieto látky vhodne skombinovať.

V tomto článku vám dáme jeden jednoduchý recept, ktorý vám pomôže predchádzať a dokonca aj liečiť rakovinu.

Ide o známu mocnú kombináciu 3 účinných ingrediencií, ktorú vymyslela Carolina Andersonová, no my sme sa rozhodli ju ešte vylepšiť a doplniť ju o ďalšiu potentnú látku.

Dokopy sa teraz skladá zo 4 ingrediencií, ktoré vytvárajú neskutočne silnú kombináciu.

Tento recept je založený na 2000 ročnej indickej tradícií. V súčasnosti vedci s nimi uskutočnili vyše 5000 štúdií, ktoré potvrdili ich liečivé účinky.

Pravidelná konzumácia tejto zmesi znižuje riziko vzniku a rastu rakovinu na absolútne minimum. Viacerí experti uvádzajú, že účinkuje dokonca aj na tie najzhubnejšie nádory.

Ingrediencie

Na výrobu tejto liečivej kombinácie budete potrebovať nasledovné suroviny:

  • 1 polievková lyžica extra panenského a za studena lisovaného olivového oleja
  • 1/4 čajovej lyžičky čierneho korenia
  • 1/2 čajovej lyžičky postrúhaného zázvoru (doplnené k pôvodnému receptu)
  • 1 čajová lyžičky kurkumy v prášku

Príprava a užívanie

Skombinujte v miske všetky uvedené látky a dobre ich vymiešajte.

Vyrobenú zmes potom pridajte do šalátov, omáčok, polievok či dusených jedál.

Ďalej môžete z nej vyrobiť extra zdravý džús, tým že ju pridáte do ovocnej alebo zeleninovej šťavy, prípadne si ju primiešať do jogurtu.

Ak chcete a neprekáža vám intenzita a výrazná chuť tejto zmesi, môžete ju skonzumovať aj priamo.

Dávkovanie

Pri prevencii stačí užívať 1 až 2 krát týždenne.

Pri liečbe rakoviny, zápalov, bolestí kĺbov, artritídy a iných chronických ochorení užívajte túto zmes 2 až 3 krát denne.

V čom spočíva tajomstvo tohto receptu?

Kurkuma je najsilnejšou zložkou receptu. Zvlášť cenené sú jej protirakovinové, antioxidačné a protizápalové účinky. Chronické zápaly sú totiž hlavnou príčinou cukrovky, srdcovo-cievnych ochorení aj rakoviny.

Kurkuma obsahuje aktívnu látku kurkumín. Ide o phytonutrient so silnými protizápalovými vlastnosťami.

Veda potvrdila, že liečebné terapie založené na kurkumíne ponúkajú úžasné efekty pri liečbe rakoviny pankreasu, vaječníkov, prostaty, mozgu a hrubého čreva.

Čierne korenie zvyšuje absorpciu kurkumínu v črevách.

Podľa posledných vedeckých výskumov je piperín (aktívna látka v čiernom korení) zvyšuje absorpciu kurkumínu až o neuveriteľných 2000%, čím výrazne zlepšuje jeho biologickú dostupnosť.

Zázvor je ďalšou látkou so silnými protirakovinovými, antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Má schopnosť blokovať faktory spôsobujúce rakovinové bujnenie a odstraňovať zápaly.

Zázvor sa tiež často používa na liečbu nevoľností a zvracania. Dokonca existujú tvrdenia, že výrazne stimuluje odbúravanie tukov a toxínov, ktoré sa v tukoch často hromadia.

Olivový olej je známy svojimi blahodárnymi účinkami pre zdravie.

V poslednú dobu sa však objavuje stále viac a viac štúdií, ktoré poukazujú aj na výrazný protirakovinový účinok viacerých jeho zložiek, ako sú skvalén, terpenoidy a oleocantal.

zdroj: http://www.myhealthylifevision.net/mixture-4-ingredients-never-fear-cancer-tumors/

Tiez sa Vam moze pacit