Skombinujte tieto 4 látky a rakoviny sa už nikdy nemusíte báť!

Príroda funguje úžasným spôsobom. Má svoje vlastné metódy, ako si organizovať rôzne výživné látky. Jedinou úlohou pre nás potom zostáva nájsť spôsoby, ako tieto látky vhodne skombinovať…

 

V tomto článku vám ukážeme jeden jednoduchý recept, ktorý vám pomôže predchádzať a dokonca aj liečiť rakovinu.

Ide o známu mocnú kombináciu 3 účinných ingrediencií, ktorú vymyslela Carolina Andersonová, ale my sme sa rozhodli ju ešte vylepšiť a doplniť ju o ďalšie potentný látku.

Dohromady sa teraz skladá zo 4 ingrediencií, ktoré vytvárajú neskutočne silnú kombináciu.

Pravidelná konzumácia tejto zmesi znižuje riziko vzniku a rastu rakovinu na absolútne minimum. Mnohí experti uvádzajú, že účinkuje dokonca aj na tie najzhubnejšie nádory.

Ingrediencie

Na výrobu tejto liečivej zmesi budete potrebovať nasledujúce suroviny:

  • 1 polievková lyžica extra panenského a za studena lisovaného olivového oleja
  • 1/4 čajovej lyžičky čierneho korenia
  • 1/2 čajovej lyžičky nastrúhaného zázvoru (doplnené k pôvodnému receptu)
  • 1 čajová lyžičky kurkumy v prášku

Vyrobenú zmes potom pridajte do šalátov, omáčok, polievok či dusených jedál.

Ďalej z nej môžete vyrobiť extra zdravý džús, tým že ju pridáte do ovocnej alebo zeleninovej šťavy, prípadne si ju primiešať do jogurtu.

Pokiaľ chcete a nevadí vám intenzita a výrazná chuť tejto zmesi, môžete ju skonzumovať aj priamo.

Dávkovanie

Pri prevencii stačí užívať 1 až 2 krát týždenne.

Pri liečbe rakoviny, zápalov, bolestí kĺbov, artritídy a ďalších chronických ochorení užívajte túto zmes 2 až 3 krát denne.

V čom spočíva tajomstvo tohto receptu?

Kurkuma je najsilnejšou zložkou receptu. Zvlášť cenené sú jej protirakovinové, antioxidačné a protizápalové účinky. Chronické zápaly sú totiž hlavnou príčinou cukrovky, kardiovaskulárnych ochorení i rakoviny.

Kurkuma obsahuje aktívnu látku kurkumín. Ide o phytonutrient so silnými protizápalovými vlastnosťami. Korenie zvyšuje absorpciu kurkumínu v črevách.

Podľa posledných vedeckých výskumov piperín (aktívna látka v korení) zvyšuje absorpciu kurkumínu až o neuveriteľných 2000%, čím výrazne zlepšuje jeho biologickú dostupnosť.

Zázvor je ďalšou látkou so silnými protirakovinovými, antioxidačnými a protizápalovými účinkami. Má schopnosť blokovať faktory spôsobujúce rakovinové bujnenie a odstraňovať zápaly.

Zázvor sa tiež často používa na liečbu nevoľnosti a zvracania. Dokonca existujú tvrdenie, že výrazne stimuluje odbúravanie tukov a toxínov, ktoré sa v tukoch často hromadia.

Olivový olej je známy svojimi blahodarnými účinkami na zdravie.

V poslednej dobe sa však objavuje stále viac a viac štúdií, ktoré poukazujú na výrazný protirakovinový účinok viacerých jeho zložiek, ako sú skvalén, terpenoidy a oleocantal.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tiez sa Vam moze pacit