Šokujúce: Testy potvrdili, že tieto vakcíny (vrátane detských) sú kontaminované pesticídmi

V minulosti existovali vážne obavy nad bezpečnosťou očkovacích vakcín, ale v súčasnosti sa objavil nový problém, ktorý vznikol v súvislosti so spoločnosťou Monsanto.

Bolo zistené, že mnohé vakcíny sú kontaminované herbicídom, ktorú masovo vyrába firma Monsanto a používa po celom svete. Chemická látka, ktorá sa používa na zabíjanie hmyzu, sa používa aj do injekcií.

Výsledky boli publikované v piatich recenzovaných článkoch výskumníkom Anthonym Samselom.

Články sa týkali herbicídu glyfosátu (účinná látka v Roundup). Výsledky o infikovaných vakcínach sa nachádzajú v šiestom časopise, ktorý má byť onedlho publikovaný.

Najviac znepokojujúce je, že Svetová zdravotnícka organizácia (WHO)klasifikovala túto chemickú látka ako „pravdepodobne karcinogénnu pre človeka“.

Ako sa pesticídy dostali do očkovacích vakcín

Potenciálne vysvetlenie pre krížovú kontamináciu je, že mnohé vakcíny obsahujú vedľajšie živočíšne produkty, ako sú želatína, hovädzí kazeín, hovädzie sérum, teľacie sérum, alebo kuracie vaječné bielkoviny.

Zvieratá žerú plodiny, ktoré boli postriekané pesticídmi a takýmto spôsobom sa prenášajú do očkovacích vakcín.

Samsel napísal list kongresu, v ktorom uviedol:

Prešiel som niekoľko skupín vakcín a identifikoval niekoľko vektorov kontaminácie. Patria medzi nich pomocné látky, ako sú želatína, vaječná bielkovina a podobné substráty používané na výrobu vakcín.

Zistil som, že želatína a vaječná bielkovina boli kontaminované herbicídmi na báze glyfosátu zo zvierat kŕmených stravou kontaminovanou týmto herbicídom.

Táto kontaminácia sa prenáša do tisícov spotrebiteľských výrobkov, ako sú vitamíny, bielkovinové prášky, víno, pivo a iné spotrebné materiály, pri ktorých je želatína ich súčasťou alebo sa používa pri procese rafinácie a spracovania.
Kongres na jeho list neodpovedal.

Medzi vakcíny, u ktorých bola preukázaná kontaminácia glyfosátom, patria nasledujúce:

1. MMR (proti osýpkam, mumpsu a rubeole)

2. Varicella (proti kiahňam)

3. Zostavax (proti pásovému oparu)

4. Proquad (MMR, rubeola, varicella)

5. Fluzone Quad (vakcína proti chrípke)

6. Vakcína Engerix-B (proti žltačke typu B)

Záver

Kontaminácia bola zistená v rôznych vakcínach, čo znamená, že je to rozšírený problém.

Dr. Samsel doteraz nedostal na svoj list odpoveď.

Tiez sa Vam moze pacit