Stačia 2 veľmi zdravé látky a odstránite každú cystu alebo fibróm.

Niekedy sa jej hovorí aj „vždy živá“. Toto svoje pomenovanie si pritom skutočne zaslúži, lebo, ako sa vraví, dokáže liečiť takmer každé ochorenie. Avšak, ako už aj nadpis tohto článku napovedá, obzvlášť účinná je pri liečbe cýst a fibrómov.

Ingrediencie:

  • 60 gramov listov skalnice
  • 100 gramov medu
  • 1 sklenenú uzatvárateľnú nádobu

Ak si budete chcieť pripraviť viac tohto prírodného lieku, môžete použiť aj väčšie množstvo surovín v uvedenom hmotnostnom pomere 6:10 skalnice a medu.

Príprava:

1. Nakrájajte na drobno listy skalnice a vložte ich do sklenenej nádoby

2. Zalejte listy medom a obsah dobre zamiešajte.

3. Nádobu uzavrite a nechajte postáť 2 až 3 dni.

4. Váš liek na cysty a fibrómy je hotový.

Užívanie

Liek užívajte v množstve 1 až 2 čajové lyžičky každý deň, hneď ráno pred raňajkami na prázdny žalúdok. Je veľmi dôležité, aby ste po jeho užití aspoň 2 hodiny nič nejedli. Pokračujte v jeho pravidelnom užívaní až do odstránenia cysty či fibrómu.

Ako liek funguje na cystu a fibróm

Tento prírodný liek pomôže vášmu telu zbaviť sa toxínov. Okrem toho stimuluje aj metabolizmus a tvorbu tráviacich enzýmov. Tie sú dôležité nielen pre samotná trávenie, ale aj odstraňovanie neželaných tkanív ako sú cysty alebo fibrómy. Účinnosť lieku je ešte vyššia počas jesenných či zimných mesiacov, ktoré sa u mnohých ľudí vyznačuje zníženou fyzickou aktivitou. V tomto období sa detoxikácia stáva obzvlášť dôležitou. Navyše, lekári v Rusku odporúčajú tento liek aj na liečbu kardiovaskulárnych ochorení.

Tiez sa Vam moze pacit