Táto zázračná kombinácia má 10 000 krát silnejší účinok ako chemoterapia! Dokázalo sa, že citrón má silné antikarcinogénne vlastnosti.

Prečo o tom nič nevieme? Pretože existujú organizácie, ktoré nás nijako neinformnujú o zázračných vlastnostiach citrónu?Takže šírite tento článok a pomôžte tým, ktorí to potrebujú!

Viete, koľko ľudí zomrie, kým toto tajomstvo je udržiavané žiarlivo, takže záujmy veľkých korporácií nie sú ohrozené?

Dokázalo sa, že citrón má silné antikarcinogénne vlastnosti. Okrem toho, že existujú ďalšie užitočnejšie atribúty. Má veľmi silný účinok na cysty a nádory. Táto rastlina lieči rakovinu, testuje sa na všetkých typoch rakoviny a ak pridáte jedlá sódy, bude to ešte lepšie, pretože normalizuje hodnotu pH organizmu.

Citrón

má veľmi silný antimikrobiálny účinok s veľmi širokým spektrom účinnosti proti bakteriálnym a plesňovým infekciám. Citrón je účinný proti vnútorným parazitom a červom, reguluje krvný tlak a je silným antidepresívom, znižuje stres a nervové poruchy.

Zaujímavé je zdroj týchto informácií:

Pochádza od jedného z najväčších výrobcov liekov, ktorý hovorí, že po 20 laboratórnych testoch vykonaných od roku 1970 až doteraz sa preukázalo, že:

Citrón ničia karcinogénne bunky 12 typov rakoviny. Zabraňuje šíreniu buniek karcinogénov a má 10 000-krát silnejší účinok na lieky ako je Adriamycín, chemoterapia a omamné lieky.

A čo je ešte zaujímavejšie – tento druh liečby výťažkom z citróna a sódy ničí iba bunky karcinogénov a neovplyvňuje zdravé.

Pacienti by mali piť citrónovú šťavu s lyžičkou sódy na pečenie. A samozrejme táto liečba nemá strašné vedľajšie účinky typické pre chemoterapiu. Bolo by najlepšie sadiť citrón na záhrade, aby sa ubezpečil, že citrón bude organický, bez chemikálií. Organický citrón je 100 krát účinnejší ako citrón pestovaný s hnojivami a postriekaný chemikáliami.

Tiez sa Vam moze pacit