Táto žena lieči kŕčové žily s týmto jednoduchým receptom od starej babičky. Výsledky sú takmer okamžité!

Najväčším rizikovým faktorom pre vývoj kŕčových žíl je samozrejme genetika, čo znamená, že s ním budete pravdepodobne riešiť aj vtedy, ak to má vaša matka. Kŕčové žily sa zvyčajne objavujú v neskorých 20-tich rokoch a stav sa zhoršuje, ak nie je liečený správne a včas. Ženy sú náchylnejšie na kŕčové žily, hoci aj muži môžu trpieť.

Napriek genetike sú to ďalšie najčastejšie rizikové faktory pre kŕčové žily:

  • Vek
  • Problémy obehu
  • Hormonálne zmeny
  • Nedostatok fyzického cvičenia

Náprava, ktorú navrhujeme dnes, je však úplne prirodzená a účinná. Odporúča matka, ktorá tvrdí, že má takmer okamžité účinky.

Napísala:

„Tento prostriedok úplne liečil moje kŕčové žily, problém, na ktorý som roky bojoval. Čo je ešte lepšie, je oveľa lepšie a rýchlejšie ako iné krémy a terapie, ktoré som skúšal. „

Recepty, ktoré táto žena používa, pozostávajú z octu jablčného muštu , aloe éry a mrkvy. Takto urobte zázračné riešenie kŕčových žíl:

zloženie:

  • 1/2 šálky buničiny Aloe Vera
  • jablčného octu
  • 1/2 šálky mrkvy

Inštrukcie:

Mäso by ste mali nakrájať jemne a umiestniť do mixéra. Pridajte aloe Vera a miešajte, kým nezískate peknú, hladkú, homogénnu zmes. Potom pridajte ako jablkový mušt podľa potreby, aby ste získali krémovú hmotu.

Uchovávajte ju v malej nádobe, ktorá by bola ľahko použiteľná.

použitie:

Mali by ste rozdeliť kúsok zmesi na postihnuté miesta na nohách a uvoľniť ich, najlepšie počas zdvihnutia, na pol hodinu. Potom ju umyte studenou vodou.

Táto liečba poskytne rýchle a viditeľné efekty a tento problém bude riešiť úplne v priebehu času.

Navyše, masáž bude tiež veľmi nápomocná, najmä v kombinácii s touto liečbou. Nepokúšajte sa však masírovať priamo na kŕčové žily, ale začnite masírovať nohy prstami a pomaly sa pohybujte smerom k bokom, jemne ich zatlačte a vyhýbajte sa tvrdým pritláčaním prstov.

Na dosiahnutie najlepšieho účinku nechajte nohy v priebehu masáže vychýliť pod 45-stupňovým uhlom a používajte nejaký esenciálny olej. Môžete použiť éterický olej jalovca, pretože je vynikajúcim lokálnym stimulantom, rovnako ako esenciálny olej cyprilu, ktorý znižuje zadržiavanie tekutín a napomáha cirkulácii.

Tiez sa Vam moze pacit