Tento cesnakový sirup je 10x silnejší ako penicilín a pomôže vám vyliečiť mnoho chorôb.

Ak chcete vyskúšať prírodnú medicínu, určite si doma pripravte tento liek. Je prírodný, zdravý a hlavne vám dokáže pomôcť. Výroba cesnakového sirupu je veľmi jednoduchá a oveľa lacnejšia alternatíva. Niektorí dokonca hovoria, že tento sirup je 10-krát účinnejší ako penicilín a dokonca aj odborníci sa zhodnú, že cesnak je prírodný liek.

Cesnak vám môže pomôcť pri problémoch s vysokým krvným tlakom, zvyšuje váš imunitný systém, znižuje hladinu cholesterolu, pomáha pri nachladnutí, ničí infekcie, má antibakteriálne a antivírusové vlastnosti. Môžeme ho teda považovať za “superpotravinu”.

Na výrobu sirupu budete potrebovať:

200 ml jablčného octu

8 strúčikov cesnaku

200 ml medu

Všetky tieto tri zložky majú silné zdravotné výhody a ich kombináciou sa blahodarné účinky navzájom podporujú. Najskôr strúčiky cesnaku dobre očistíme a pretlačíme. vložíme do mixéru a pridáme jablčný ocot a med. Celé to mixujeme asi 20 sekúnd pri vysokej rýchlosti.

sirup3
growingupherbal.com

Zmes nalejeme do nádoby a uložíme do chladničky na 5 dní. Každý deň zmes premiešame a po 5 dňoch je sirup pripravený na konzumáciu. Ak máte zdravotné problémy, alebo len chcete zvýšiť svoju imunitu, tak si každý deň v dopoludňajších hodinách pridávajte dve čajové lyžičky do vody. Sirup by ste mali vypiť nalačno. Nezabúdajte, že sirup je extrémne silný a preto by ste ho nemali konzumovať priamo. Vždy ho zmiešajte s vodou.

sirup4
growingupherbal.com

Výhodou tohto sirupu je, že nemusíte čakať, kým budete chorí. Môžete ho konzumovať aj ak ste zdraví. Zvýšite svoju imunitu a choroby sa vám budú zďaleka vyhýbať. Je to skvelý spôsob ako sa udržať zdraví. Navyše, všetky ingrediencie máte doma v kuchyni, a teda si ho môžete pripraviť už dnes.

zdroj: healthylifetricks.com

Tiez sa Vam moze pacit