Tento človek sa rozlúčil s cukrovkou bez použitia medicíny. Len spotreboval ingrediencie, ktoré nájdete v našom článku.

Pred štyrmi rokmi bol človek diagnostikovaný s vysokým krvným tlakom a cukrovkou, takže musel každodenne užívať množstvo olejov na liečenie svojich problémov.

Okrem toho sa rozhodol vyliečiť úplne prirodzene a začal konzumovať surovú zeleninu a ovocie a nakoniec sa jej podarilo obnoviť svoje zdravie!

Objavil túto chorobu úplne neúmyselne. Na začiatku sa začal po celý čas cítiť žíznivý, a keď šiel k svojmu lekárovi, už bol v nebezpečnom šoku.

Ukázalo sa, že jeho hladina cukru bola 29, takže jeho doktor vyhlásil, že jeho pankreas už nefunguje. Konkrétne to znamená, že musí pravidelne užívať inzulín, aby zostal nažive.

Nemal na výber a začal užívať predpísanú liečbu, aby sa vyrovnal so svojou chorobou. Pravidelne užíval inzulín a stal sa fyzicky aktívnym športovaním.

Po určitom čase sa však jeho stav ešte zhoršil a on začal trpieť aj ďalšími zdravotnými problémami, pretože sa podieľal na mnohých liekoch, jeho hladiny triglyceridov sa zvýšili na 16, krvný tlak bol 150/100 …

Preto cítil, že to pre neho bolo príliš veľa. Na Silvestra sa rozhodol premeniť úplne novú stránku v živote a nakoniec vyriešiť svoje zdravotné problémy.

V skutočnosti videl v televízii show „The Edge of Science“, v ktorej sa rozhovoroval s Dr. Johnom Zirdomom, ktorý spotreboval iba 12 rokov surové potraviny. Hneď ako skončila táto show, tento mladý muž o tom dobre premýšľal a rozhodol sa pokúsiť o rovnaký prístup. Kúpil mixér a rozhodol sa zmeniť svoj život!

Počas prvého týždňa prežil určité pokušenia, ale on ich prekonal a účinky tohto režimu boli čoskoro viditeľné, keďže jeho hladina cukru v krvi klesla na 5.

Pre neho to bolo jednoducho neuveriteľné, keďže sa snažil získať rovnaké výsledky. V dôsledku toho prestal užívať inzulín, pretože sa domnieval, že jeho nová strava nemôže zvýšiť hladinu cukru. V každom prípade mal v úmysle vrátiť sa k rovnakej liečbe inzulínom, ak sa zvýši. Napriek tomu sa nič nezmenilo, jeho hladina cukru v krvi zostala stabilná a začal strácať váhu.

Len za 25 dní tento mladý muž stratil 11 kilogramov a tento trend pokračoval.

Po štyroch mesiacoch bol úplne novou osobou, mal 20 kilogramov menej, nezobral inzulín, ale jeho krvný tlak bol 120/70 a hladiny triglyceridov boli 1,4. Už nepoužíva pilulky a cítil sa neuveriteľne zdravý, šťastný a spokojný.

Dnes vám povieme recept svojej obľúbenej šťavy:

Zloženie:

  • 5 banánov
  • 2 jablká
  • 2 kiwi
  • Hrst kel

Spôsob prípravy:

Položte všetky ingrediencie do misy a nalejte na nich pol litra vody

Použitie:

Vypite polovicu literu tejto lahodnej šťavy ráno a zvyšok konzumujte po celý deň.

Ďalšie tipy:

Ak sa rozhodnete dodržiavať tento druh zdravej výživy, mali by ste neustále jesť čerstvé ovocie, ovocné šaláty, rovnako ako tuniaka, pretože jeho použitie je odporúčané kvôli vysokému množstvu vitamínu B12, ktoré je pre telo dôležité.

Na konci nebudete cítiť hlad, pretože mozog vie, že žalúdok je plný.

Tiez sa Vam moze pacit