Tento olej je skvelý pre zahustenie a obnovenie vlasových korienkov, zhustenie mihalníc a obočia.

Ricínový olej

Ricínový olej je jedným z najviac prospešných olejov bohatých na živiny. Je to lacné a účinné pri liečbe rôznych vlasových a kožných problémoch.

Vďaka svojej neuveriteľnej vlastnosti je bohatý na ricínolejovu kyselinu (omega-9 mastné kyseliny), ktorá má veľké množstvo účinných terapeutických účinkov.

Tento neuveriteľný olej vám umožní pestovať riasy dlhé a zahustiť ich, rovnako ako obočie. Účinky tohto oleja sú zázračné. Každý si môže dovoliť tento olej, pretože je lacný.

Ricínový olej je schopný preniknúť hlboko a dodávať pórom a folikulám vlasov s potrebnými živinami.

Okrem toho, bude mať krajšie vlasy a žiarivejšiu pleť. Použite trochu ricínového oleja a vlasy budú hladšie. Naneste niekoľko kvapiek na koncoch a votrite ho po celej hlave.

Ale majte na pamäti, že ricínový olej musí byť použitý v miernom množstve, pretože je veľmi mastný. Musíte nájsť ideálne dávkovanie pre vaše vlasy.

Ak máte tenké vlasy, môžete ich zahustiť s čistým ricínovým olejom. Okrem toho môžete tiež zahustiť riasy a vyhnúť sa ich lámaniu alebo stenšeniu.

Ricínový olej je veľmi prospešný pre vaše pery rovnako. V skutočnosti pery je potrebné neustále chrániť pred rôznymi nebezpečnými vonkajšími faktormi. Naše pery môžu byť dehydratované na dlhšie časové obdobie.

Ricínový olej udržuje v bezpečí a udržuje Vaše pery hladké vďaka svojej vysokej hladine mastných kyselín a hustou štruktúrou.

Tiez sa Vam moze pacit