Tento recept je hotový zázrak! Vylieči vaše kĺbové bolesti iba za jeden deň

Pobolievajú vás kĺby pri zmene počasia, väčšej fyzickej aktivite či počas ranného vstávania? Ak vám nepríjemná bolesť strpčuje život, vyskúšajte tento hotový zázrak!

Je to domáci recept pochádzajúci zo starých ruských lekárskych kníh a bol potvrdený ako prospešný pre takéto bolesti. Je tvorený z jednoduchých ingrediencií ktoré môžu byť nájdené v každom dome. Tento liek dokonca môžete vytvoriť aj počas spánku.

Ingrediencie :
všetkého po 1 polievkovej lyžici

⦁ Med
⦁ Horúca horčica
⦁ Morská soľ
⦁ Sóda bikarbóna

Príprava

Použite plastovú/keramickú alebo drevenú polievkovú lyžicu. Zmiešajte všetky ingrediencie dokopy a miešajte až dovtedy dokým nebudú zmiešané úplne. Výsledok vložte do prázdnej nádoby a to je všetko, tento vynikajúci liek máte pripravený.

Ako ho užívať

Aplikujte tento krém na oblasť bolesti, zakryte túto oblasť sáčkom (aby sa masť nevstrebávala do látky) a obaľte ho vlnenou látkou – ak je to možné tak šatkou, no zaviažte ju zvoľna. Krém nechajte pôsobiť 2 hodiny.
Najlepšia cesta je ak aplikujete tento krém pred spaním, keďže počas noci nehýbete kĺbmi tak ako počas aktívneho dňa a tým pádom sa môžu vyliečiť omnoho lepšie. Ráno si môžete oblasť umyť.
Ak vám tento recept pomôže, prosím zdieľajte ho s vašimi priateľmi a rodinou.

zdroj: http://www.healthylifeidea.com

Tiez sa Vam moze pacit