Tento skvelý recept ukľudňuje členky, kolená, kĺby a posilní ich, dokonca odstráni bolesť a Vy sa už viac nemusíte obávať bolestí kĺbov

Tento skvelý recept ukľudňuje členky, kolená, kĺby a posilní ich. Tiež bolesť bude preč. Bolesť je spôsobená vekom, športovými zraneniami, ťažkými vecami alebo génmi.

Táto bolesť kolena je najhoršia a môže dokonca obmedziť vašu prechádzku. Niektoré systémové kĺby, ktoré sa majú postaviť, sú teraz blokované a ich pohyby sú obmedzené.

Ako starneme, kolená sú slabšie a väzby / šľachy sú menej flexibilné. Nemáme toľko mazania ako predtým.

Toto mazanie je prirodzený proces v tele a nemáme to samé o sebe. Ale dobrá zdravej výživy môže pomôcť pri tomto mazaní a spôsobiť, že poškodené kĺby sú silnejšie.

Prírodný nápoj

To je hladko pre odstránenie bolesti a bolesti v týchto oblastiach. Má veľa prírodných zložiek, vitamínov a minerálov. Znižuje tiež zápal a poskytuje vitamín C, horčík, draslík, kremík, bromelaín a dodáva energiu.

Potrebujete

  • Organic OJ
  • Pohár ovsené vločky
  • 2 šálky nakrájané na ananás
  • 40 g mandlí
  • 40 g medu, surový
  • 7 g škorice

Metóda:

Oves položte do hrnca s horúcou vodou a premiešajte. Nechajte ho variť a ochladiť. Pridajte tiež pomarančový džús a ananásový džús. Pridajte teraz mandle a škoricu a med. Dobre premiešajte.

Pridajte chladný ovos a znovu ho premiešajte.

Jedzte to takýmto spôsobom alebo ako hladké, svalnaté, s ľadom alebo bez.

Vezmite si ho denne a uvidíte bolesť, ktorá sa odstraňuje po kúsku.

Tiez sa Vam moze pacit