Tento test osobnosti žien vám o nich povie všetko na základe ich nôh. Platí na každú ženu!

Naše telo a mozog sú úzko prepojené, pretože myseľ riadi telo. Na základe pozorovaní rôznych skupín ľudí, psychológovia odhalili charaktery žien podľa póz, v ktorých obyčajne sedia alebo stoja.

Identifikovali 8 kľúčových pozícií a ku každej napísali psychologickú charakteristiku. Stačí si všimnúť, ako napríklad sedí alebo stojí žena, o ktorú máte záujem a ľahko sa dozviete niečo o jej povahe.

Podľa zostavovateľov prieskumu sa tomu dá veriť až na 87%! Aj napriek tomu, však netreba robiť unáhlené závery a hneď dať na prvý dojem. Koniec koncov, žena môže zmeniť svoju polohu nôh len preto, že jej stŕpla noha alebo si jednoducho zakrýva dierku na silonkách.

A: Ste praktická, vyrovnaná a trpezlivá. Ako kamarátka ste verná a úprimná. Nie ste však ochotná ukazovať svoje pocity na verejnosti, takže mnoho ľudí si myslí, že ste chladná a to vám niekedy dokáže skomplikovať nadväzovanie nových kontaktov.

nohy

B: Ste veľmi temperamentná a zbožňujete, keď ste stredobodom pozornosti. Pre vás slovo “nemožné” neexistuje a vždy dosiahnete svoje ciele. O všetkom máte prehľad a nikomu nedovolíte, aby vás komandoval. V konfliktných situáciách vďaka svojej taktnosti dokážete robiť ústupky.

nohy1

C: Vašou veľkou výhodou je silný charakter. Avšak tvrdohlavosť, ktorou disponujete, vám neumožňuje priznať si chybu a napraviť to, čo ste pokazili.

nohy2

D: Ste ambiciózna a často netrpezlivá pri realizovaní svojich plánov. Hazard a podnikanie sú vaše hlavné rysy. So svojou neuveriteľnou energiou môžete aj hory prenášať, ale dávajte si pozor, aby ste sa v afekte nedopustili zbytočnej hlúposti.

nohy3

E: Ak je vaša noha doslova obtočená okolo tej druhej, často to nasvedčuje tomu, že ste zdržanlivá alebo dokonca nerozhodná. S najväčšou pravdepodobnosťou si nie ste dostatočne istá sama sebou. Na druhej strane, toto správanie môže spôsobiť vyšší záujem o vašu osobu.

nohy4

F: Preloženie nohy cez nohu znamená, že ste dominantná a silná žena. Ste sebestačná, veríte si a viete ako žiť so štýlom!

nohy5

G: Hlavné vlastnosti, ktoré vás charakterizujú sú úprimnosť a čestnosť. Ste perfekcionistka a chcete, aby bolo všetko dokonalé. Navonok môžete pôsobiť odmerane, ale opak je pravdou. V skutočnosti máte srdce zo zlata.

nohy6

H: Ste zdržanlivá, čo často hraničí s uzavretosťou. Je za tým vaša citlivá povaha a aj menšia výčitka vie s vami zamávať. Aj z toho dôvodu vždy zaujmete vyčkávacie a obranné stanovisko. Okolie sa mnohokrát rozhoduje, či sa s vami pustiť do reči, pretože sa obáva vašich štipľavých poznámok a to je dôvod, prečo sa cítite osamotená.

nohy7

I: Špičky nôh smerujúce k sebe naznačujú nerozhodnosť a plachosť. Zvlášť nepríjemne sa cítite v obklopení cudzích ľudí, preto skôr preferujete tichšiu spoločnosť. Zároveň máte dobrý odhad na ľudí a a viete ich ohodnotiť už pri prvom pohľade.

nohy8

J: Tento postoj napovedá, že ste žiarlivej povahy. Páči sa vám, ak ste vo všetkom prvá a chcete, aby o tom vedeli aj ostatní. Aj keď ste v pracovnom živote prevažne líderkou, vo svojom osobnom živote ste často na pochybách.

nohy9

Tak čo, súhlasíte s výsledkami prieskumu?

Tiez sa Vam moze pacit